Заяви ЦДАКР

ВІД НАС ПІШОВ ВОЛОДИМИР ГРЕК

Від нас пішов керівник Служби з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва апарату РНБО Володимир Грек.

Україна втратила сильну, мудру і вольову людину, справжнього патріота та державника.

Колективи Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння та інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Григоровича.

Він був людиною, яка впливала на дійсність та змінювала її. Дякуючи зусиллям Володимира Григоровича в Україні було розпочато цілий ряд важливих оборонних програм у галузі ракетобудування, кораблебудування, авіації, бронетехніки. Це завдяки його енергії та насназі в Україні з’явився повноцінний військовий компонент в рамках виставки «Зброя та безпека», профільна міжнародна конференція, що вже декілька разів проводилась під час виставки. Ці заходи завдяки особистому внеску Володимира Григоровича стали знаковими та вплинули на якість забезпечення українського війська сучасними озброєннями та військовою технікою. 

Володимир Грек зробив багато для того, щоб наші Держава та Армія стали потужнішими і справи його ще довго будуть приносити свої результати на благо України.

Він був нашим товаришем та другом та навічно залишиться таким у наших серцях…