Заяви ЦДАКР

ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОБГОВОРЕННІ ВУЗЛОВИХ ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ З СЕКРЕТАРЕМ РНБОУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з українськими військовими експертами.

Згідно з офіційним повідомленням РНБОУ, під час зустрічі співрозмовники обговорили питання реформування сектору безпеки і оборони, а також ухвалений Верховною Радою України Закон України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей», та законопроект «Про національну безпеку України», що був нещодавно підтриманий на засіданні РНБО України. 

 

Окрім того, співрозмовники приділили значну увагу питанням активізації боротьби з корупцією в секторі безпеки і оборони, створення єдиної платформи для систематизації інформації про методи ведення гібридної війни та відповідної протидії.

 

Секретар РНБО України наголосив, що такі зустрічі необхідно проводити на постійній основі. «Наше завдання – сформувати баланс безпеки, прозорості й ефективності. А думки, які були озвучені сьогодні, – резюмував він, – допоможуть нам у цьому».

 

«Гадаю, налагодження системної взаємодії між РНБОУ представниками нашої Експертної ради, яка з”явилася в 2014 р. та збирає понад 30 фахівців у різних галузях, сприятиме розв’язанню деяких вузлових проблем сфери безпеки»,  – прокоментував зустріч керівник Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак на своїй сторінці в FB.

На переконання В.Бадрака така співпраця може сприяти передусім активізації реформи ОПК України та переозброєнню ЗСУ і інших військових формувань держави.