Заяви ЦДАКР

ЦДАКР взяв участь у міжнародній конференції в Афінах

Із доповідями виступили заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак та заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь.

09 грудня 2017 року ЦДАКР взяв участь Міжнародній конференції в Афінах «Українське друковане слово за кордоном. Українські ЗМІ в Греції», присвяченій 20-літтю випуску першої та єдиної української газети в Греції з грецьким додатком «Вісник-Анґеліафорос». Метою стало було донесення до грецького суспільства та дипломатичного   корпусу,   розташованого   в   Греції,   правдивої   інформації   щодо   подій   в Україні, а також їхній вплив на безпеку в регіоні; стимулювання розвитку українсько-грецьких стосунків з огляду на специфіку країни відвідування, яка перебуває під тотальним впливом російської дезінформації та пропаганди.

Так, заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак виступив із доповіддю на тему «Матриця російських гібридних впливів в країнах Вишеградської четвірки:  український аспект».

В свою чергу, заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь зробив доповідь на тему «Війни нового покоління: «Запад-2017» як інструмент гібридної окупації Білорусі. Український аспект».

Під час першої панелі виступила «Голова Асоціації української діаспори в Греції та філоукраїнців-греків «Українсько-Грецька Думка», редакторка газети «Вісник — Ангеліафорос» Галина Маслюк.

 

Захід відбувся за підтримки МЗС України та посольства України в Грецькій Республіці.

 

Виступ тимчасовий повіреного-радника посольства України в Грецькій Республіці Наталії КОСЕНКО.

 

Виступ директора департаменту МЗС України Лариси ДІР.

 

Виступ воєнного Капелана, отця Андрія ЗЕЛІНСЬКОГО (36 Окрема бригада Морської піхоти ВМС ЗСУ).

Під час другої панелі конференції відбулася презентація книги російського вченого Юрія Федорова «Росія між фашизмом і розпадом», випуск якої виконав ЦДАКР у Києві.

Презентацію видання для грецької аудиторії зробив провідний грецький експерт у питання геополітики та міжнародної безпеки Атанасіос ДРУГОС.

Також під час другої панелі конференції із доповідями виступили:

– посол Чехії в Греції Ян БОНДИЙ:

– посол Албанії в Греції Адріана ХОБДАРІ:

В роботі конференції також взяли участь посол Молдови в Греції Анатол ВАНГЕЛІ, другий секретар посольства Молдови у Греції Крістіна Чебан, аташе з питань оборони Польщі у Греції Збігнев РИБКА, президент Пакистансько-грецького культурного центру в Афінах Саєд Мухамад Джаміль.