Сектор безпеки України

США ТА ЄС МУСЯТЬ ПОХОВАТИ МІНСЬКІ УГОДИ – ЕКСПЕРТ ІНСТИТУТУ МАККЕЙНА

«Ми повинні припинити витрачати наш час, намагаючись вести переговори про те, існування чого Росія навіть не визнає»…

«Ми повинні припинити витрачати наш час, намагаючись вести переговори про те, існування чого Росія навіть не визнає»…

Мінські угоди себе вичерпали і Захід має відмовитись від такого формату врегулювання ситуації на сході України, переконаний колишній високопосадовець Державного департаменту США, екс-президент Freedom House, а нині експерт Інституту Маккейна Девід Креймер. Про це він сказав в коментарі «Голосу Америки».

«На мій погляд, Сполучені Штати та Європейський Союз разом мусять поховати Мінські домовленості. Ситуація в Україні не повинна бути відповідальністю України. Це має бути відповідальність Заходу», – наголосив Креймер.

На його думку, Кремль має отримати однозначний сигнал про те, що санкції залишатимуться доти, доки не залишиться жодних ознак агресії і посягання з боку Росії щодо України.

«Замість переговорів з Росією має бути видана проста декларація, в якій говориться, що санкції мають залишатися і навіть посилюватися доти, доки Росія не почне поважати український суверенітет т територіальну цілісність, поки не виведе свої війська та озброєння, і не поверне в Україну викрадених українців. Кордон має повернутися під контроль України», – сказав експерт Інституту Маккейна.

Девід Креймер переконаний, що Російська Федерація – не та сторона, з якою можна проводити ефективні переговори згідно з нормами міжнародного права.

«Немає жодного сенсу вести переговори з Москвою. Москва навіть не визнає наявність російських військ в Україні, що, як ми знаємо – повна брехня. Ми повинні припинити витрачати наш час, намагаючись вести переговори про те, існування чого Росія навіть не визнає», – додав Девід Креймер.

Джерело:

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27756240.html