Сектор безпеки України

КЕРІВНИЦТВО ТСОУ ПРОДЕМОНСТРУВАЛО ВІДВЕРТУ ЗНЕВАГУ ДО ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ТА НЕБАЖАННЯ ПРОВОДИТИ РЕФОРМИ

Офіційне повідомлення для ЗМІ та всіх небайдужих українців, яких цікавить обороноздатність України та ризики, які пов'язані із порушеннями Законів України у найбільш великій та найбільш багатій, колись оборонній, організації України

Щиро просимо поширити, це дійсно важливо:

Офіційне повідомлення для ЗМІ та всіх небайдужих українців, яких цікавить обороноздатність України та ризики, які пов’язані із порушеннями Законів України у найбільш великій та найбільш багатій, колись оборонній, організації України:

ТСОУ закрилось від журналістів та громадськості тітушками

13 квітня 2016 року в приміщенні Центрального будинку ТСОУ керівництво найбільшої громадської організації продемонструвало відверту зневагу до Законів України та небажання проводити реформи у цьому, колись оборонному, товаристві.

Про це повідомляється на сторінці Фейсбук «Управління сприяння територіальній обороні».

Протягом останніх 2х років в Україні зародився потужний волонтерський та громадський рух сприяння обороні України. Люди, на власному ентузіазмі та без будь-якої матеріальної бази змогли організувати підтримку та військову підготовку цілих підрозділів регулярної армії та добровольчих батальйонів. Нажаль організація з гучною назвою «Товариство СПРИЯННЯ ОБОРОНІ України», маючи найбільше ресурсів (активи цієї ГО оцінюються експертами в 2 МІЛЬЯРДИ доларів, а кількість об’єктів нерухомості по всій Україні сягає 4 000) не створила ні власної волонтерської мережі, ні власного батальйону.

Ряд представників громадських і державних організацій, представники добровольчих батальйонів та ветерани АТО намагалися взяти участь у засіданні керівних органів ТСОУ, з метою вплинути на керівництво «Товариства», яке, нажаль, лише за назвою продовжує бути оборонно-сприяючим. Грубо порушивши Закон України «Про громадські об’єднання», яким керується ТСОУ, голова організації Тімченко вирішив зробити засідання «закритими», щоби не допустити витоку інформації про далеко не оборонно-сприяючу діяльність його організації.

Представники центральних каналів змогли потрапити всередину після довготривалого протистояння із особами в спортивних штанах, які відмовлялися представитись і не мають жодного стосунку до громадської організації. Присутність ЗМІ змогли забезпечити лише кілька екіпажів поліції, яка з’явилась на прохання громадськості. Важливим фактом є те, що присутність журналістів була акредитована членом бюро центрального комітету Юрієм Чижмарем у письмовій формі з реєстрацією в ЦК ТСОУ, але цей факт був повністю проігнорований вищим керівництвом ТСОУ:

Для уникнення непорозумінь, всі представники громадських, державних та ветеранських організацій мали іменні запрошення підписані членом вищого керівного органу Бюро ЦК ТСОУ, але й інваліди бойових дій, і волонтери і прості члени та навіть працівники «товариства» не змогли увійти до зали, яка була заповнена менш, ніж на третину, оскільки стусанами та штовханнями їм перешкоджали все ті ж «тітушки», за спинами яких заховались корупціонери найбагатшої ГО.

Поки начальник управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні, член бюро Чижмар намагався сам потрапити на засідання і забезпечити його відкритість та прозорість для ЗМІ й громадськості, швидким підняттям рук, як у часи компартії, його одноголосно виключили з усіх керівних органів ТСОУ, продемонструвавши, таким чином, що очікує на того хто спробує привести діяльність організації до Законів України. Повністю проігноровано було також заздалегідь зареєстровану заяву про зміни в порядок денний, а самому реформатору навіть не дали можливості виступити на засіданнях.

Таким чином, «Товариство сприяння обороні України» вчергове продемонструвало, що його діяльність потребує ретельного дослідження правоохоронними органами, а оскільки реформувати його силами громадськості, не вдається вже дуже тривалий час, то логічним було б втручання державних органів України для забезпечення статутної діяльності цієї організації. За словами Чижмара, він вже ініціював перевірку первинних організацій ТСОУ органами юстиції, а також вимагатиме розслідування дій посадових осіб даного об’єднання, які мають всі ознаки порушення законів. Начальник управління, працівники якого 2 роки працюють на волонтерських засадах, впевнений, що держава не повинна закривати очі на бездіяльність гігантської структури, яка, в особливий для України період, не виконує своїх статутних завдань із сприяння обороні.

Увага:
Ми готові відповісти на всі запитання зацікавлених осіб та надати свідчення, які підтверджують все вищенаписане. Контактний телефон: 044 360 59 28

Більше за джерелом:

https://www.facebook.com/teroborona/posts/1695702410699979?__mref=message_bubble