Відео Коментарі експертів

М.Самусь в програмі «Право на владу»: акт агресії Росії на морі, воєнний стан

Надважлива дискусія про воєнний стан та акт збройної агресії Росії проти кораблів ВМС України відбулась в ході суспільно-політичного ток-шоу Право на владу на каналі 1+1.

На п’ятому році війни Україна вперше опинилась під дією воєнного стану, який лякає всіх невизначеністю.  Його запровадили частково, у 10 областях, та поки що лише на 30 днів. Однак ситуація в Азовському морі загострюється. Росія блокує роботу українських портів у Бердянську та Маріуполі. У російському полоні – 24 українські моряки. Чи зможе Україна відстояти своє право вільно користуватись Азовським морем та Керченською протокою? Як влада планує скористатись воєнним станом? Та як воєнний стан може вплинути на економіку країни та на нас усіх? Про це та багато іншого ведучі програми Право на владу Наталія Мосейчук та Сергій Іванов говорили з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, народними депутатами Артуром Герасимовим, Сергієм Пашинським, Олегом Ляшком, Віктором Бондарем, Олександром Шевченком, заступником директора ЦДАКР Михайло Самусем, виконавчим директором Міжнародного фонду Блейзера Олегом Устенком, , адвокатом полонених українців Едемом Семедляєвим та інші.

Михайло Самусь

Михайло Самусь

Заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань

Протягом 2009-2015 рр. керував Європейським офісом ЦДАКР та Defense Express у Празі, Чехія. До того часу мав досвід роботи керівником воєнно-політичних проектів ЦДАКР, головним редактором журналу «Вісник експортного контролю», журналістом Defense Express. Публікується у журналі Defense Express, тижневиках «Дзеркало тижня», «Деловая столица», на сайті «Радіо Свобода», «Еспресо ТВ», інших українських, чеських та польських виданнях. У 2007 році закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка, магістр. У 1993 році закінчив Київське вище військово-морське училище.