Заяви ЦДАКР Коментарі експертів

Заступник директора ЦДАКР Михайло Самусь про те, чим обернеться агресія РФ проти України в Керченській протоці

Термінова прес-конференція на тему: «Російська агресія в Керченській протоці – тест для сучасної системи міжнародних відносин».

Чому агресія Росії в Керченській протоці наблизила сучасну систему міжнародних відносин до крайньої межі; яка роль існуючих міжнародних інститутів, які відповідають за забезпечення глобального миру та безпеки, у цій азовській ситуації; чому варто запропонувати створення бази для постійного базування на ротаційній основі кораблів союзників у ВМБ ВМС України можна переглянути тут:

Михайло Самусь

Михайло Самусь

Заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань

Протягом 2009-2015 рр. керував Європейським офісом ЦДАКР та Defense Express у Празі, Чехія. До того часу мав досвід роботи керівником воєнно-політичних проектів ЦДАКР, головним редактором журналу «Вісник експортного контролю», журналістом Defense Express. Публікується у журналі Defense Express, тижневиках «Дзеркало тижня», «Деловая столица», на сайті «Радіо Свобода», «Еспресо ТВ», інших українських, чеських та польських виданнях. У 2007 році закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка, магістр. У 1993 році закінчив Київське вище військово-морське училище.