Події

8 жовтня 2018 року в прес-центрі Главкому відбулася прес-конференція «Потенціал вітчизняної зброї та перспективи переозброєння України»

8 жовтня 2018 року в прес-центрі Главкому відбулася прес-конференція «Потенціал вітчизняної зброї та перспективи переозброєння України».

Запрошені гості: Валентин Бадрак, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння; Сергій Згурець, директор Інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес» та Дмитро Козлов, директор Інформаційного агентства «Оборонно-промисловий кур’єр».

Напередодні міжнародної виставки у Києві «Зброя та безпека-2018» експерти інформують про новітні озброєння та військову техніку України, стан переозброєння ЗСУ та інших військових формувань, а також про можливості України переозброїти сили оборони, з урахуванням нових досягнень у галузі розвитку оборонних технологій та можливостей військово-технічного співробітництва.

Під час прес-конференції було презентовано збірку «Створення оборонного щиту України. Конструктори та менеджери» (рос. мовою).

Учасники прес-конференції отримали примірники нового видання, спільно створеного ЦДАКР, ІА «ОПК» та ДК «Укроборонпром».