Керівник секції інформаційної та кібербезпеки ЦДАКР Павло Кривенко взяв участь у заході «OWASP Kyiv Meetup Summer 2019», який відбувся 3 серпня 2019 року в офісі компанії EVO (вул. Харкiвське шосе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф).
Організатором заходу виступив OWASP Kyiv (київське відділення міжнародної організації OWASP (Open Web Application Security Project), яка об’єднує спеціалістів в сфері кібербезпеки для розробки стандартів, методик та інструментів тестування, а також ефективного обміну знаннями в цій сфері) за підтримки компанії Improvement Service.
![](https://cacds.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/OWASP-Kyiv-Meetup-Summer-2019_3.jpg)
До заходу також долучились розробники та тестувальникі програмного забезпечення.
![](https://cacds.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/OWASP-Kyiv-Meetup-Summer-2019_1.jpg)
![](https://cacds.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/OWASP-Kyiv-Meetup-Summer-2019_2.jpg)
Основною метою заходу стала підтримка інтеграції талановитих українських студентів до спільноти фахівців з питань безпеки програмного забезпечення, обміну досвідом та сприяння взаємодії в об’єднанні зусиль у покращенні технічних можливостей України для подолання кіберзагроз.