Дослідження Події Сектор безпеки України

Презентовано експертне дослідження «Українські технології асиметричного протиборства»

Україна повинна зробити гіперстрибок у переозброєнні сил оборони і в тому числі врахувати цикли. Таку думку 17 січня ц.р. в пресцентрі Главкому під час пресконференції на тему: «Українські технології асиметричного протиборства» висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак.
Зокрема, він вважає, що Україні треба більш ефективно використовувати бюджет, що існує.


«Один танк виробляється 1,5 року, а системи автоматизації ми можемо зробити і ввести за цей же період та порахувати, що більше вплине на фактичне реагування військ, то ми побачимо, що більш ефективно буде направляти кошти на ці речі. Чи, наприклад, на засоби радіоелектронної розвідки або засоби РЕБ. Такі технології є».
До того ж, експерт наголосив, що якщо мова йде про безпілотними чи роботи, то знову таки сьогодні Міноборони вимагає діючий зразок, щоб його купувати, але не готовий до супроводження виробництва.

В ході прес-конференції, в якій взяли участь В.Бадрак, а також директор інформаційного агентства «Оборонно-промисловий кур’єр»Дмитро Козлов було презентовано експертне дослідження «Українські технології асиметричного протиборства». У дослідженні  представлено нові підходи до організації захисту держави шляхом активного використання нових оборонних технологій. 

Дослідження було підготовлено профільними фахівцями Українського інституту безпекових (УІБД), Національної академії наук України,
Національного інституту стратегічних досліджень, Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.