Сектор безпеки України

Відео-коментарі

25 Липня 2018 10:22
М.Самусь про першочергові кроки з протидії Росії в Азовському морі

ЦДАКР вважає, що реагувати на ситуацію в Азовському морі варто виходячи з національних інтересів України, не чекаючи на скарги судновласників.

детальніше...
05 Травня 2018 22:16
З переходом від формату АТО до операції Об’єднаних сил Україна отримала змогу гідно відповідати на російську агресію

За українським законодавством, АТО – це конкретна операція, яка здійснюється з протидії тероризму і терористам, а операція Об’єднаних сил (ООС) – це військова операція для гарантування національної безпеки і оборони України. Це натовський підхід, коли для здійснення конкретного завдання, у даному випадку – протидії російській агресії – здійснюються дії під єдиним командуванням. Тобто, є один командувач, один оперативний штаб, до якого входять представники усіх силових відомств – СБУ, Нацгвардія, Національна поліція тощо, – які виконують завдання у рамках єдиної операції, за єдиним планом, у єдиному часовому й інформаційному просторі.

детальніше...
16 Січня 2018 11:34
«Навіщо Путін віддає Україні військову техніку з Криму?» - прес-конференція М.Самуся та І.Кабаненка

15 січня 2018 р., прес-центр «Главкома». Ігор Кабаненко, президент компанії UA.RPA, адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ, колишній заступник головнокомандувача ВМС ЗСУ та радник-посланник Місії України при НАТО; Михайло Самусь, заступник директора Центру дослідження армії, конверсії, роззброєння з міжнародних питань, які проаналізують заяву президента РФ щодо передачі військової техніки Україні з Криму, навіщо запрошують українських військових, що стоїть за цим планом, яка саме техніка та кораблі залишилися в Криму і в якому вони стані, а також як повинна реагувати Україна на таку пропозицію Путіна.

детальніше...
19 Грудня 2017 12:16
«МОГУТ ЛИ В СИРИИ ПОЯВИТЬСЯ БЕЛОРУССКИЕ ВОЕННЫЕ» – В.Копчак в программе «ПроСвет» (БелСат)

О том, почему россияне третий раз выходят из Сирии и никак не могут выйти, а также могут ли в Сирии появиться белорусские военные, - комментарий заместителя директора ЦИАКР Владимира Копчака в программе «ПроСвет» (БелСат)

детальніше...
17 Вересня 2017 19:27
ГОЛОВНИЙ КОЗИР УКРАЇНИ В ПРОТИДІЇ РОСІЇ – ЦЕ АРМІЯ ТА КОНТРРОЗВІДКА, - ВАЛЕНТИН БАДРАК

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Валентин Бадрак, письменник та військовий експерт. Темою інтерв'ю були інформаційні війни та військово-психологічні операції, які здійснює Російська Федерація. Експерт зазначив, що Україна не зможе адекватно протистояти будь-якій агресії з боку Росії без належної підготовки військових сил.

детальніше...
18 Серпня 2017 18:28
Про «Північнокорейський виток». Михайло САМУСЬ у програмі «ПОСТФАКТУМ»

«Північнокорейський виток». Михайло САМУСЬ у програмі «ПОСТФАКТУМ»

детальніше...
10 Серпня 2017 15:46
«РЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ» - директор ЦДАКР у програмі «Час. Підсумки дня» на «5-му»

«РЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ» - директор ЦДАКР у програмі «Час. Підсумки дня» на «5-му»

детальніше...