Сектор безпеки України

Тема тижня

24 Квітня 2017 21:26
Ігор ФЕДИК: «ПРОТИДІЯ ДИВЕРСІЯМ КРЕМЛЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ»

«Перемоги» і «зради» однієї зі складових сучасної національно-визвольної боротьби України

детальніше...
16 Квітня 2017 12:09
ДЕКОММУНИЗАЦИЯ КАК СИМВОЛ УКРАИНСКОГО ПОЛИТИЧЕСКОГО АБСУРДА

12 апреля вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил о том, что День космонавтики в Украине нужно перенести на другой день. Эстафету от коллеги по правительству Гройсмана мигом принял министр юстиции Павел Розенко, который сказал, что Украина должна полностью избавиться от законов, принятых в годы СССР. Подобного рода заявления и, самое главное, действия прекрасно отражают процесс декоммунизации, который в Украине принял абсурдные и уродливые формы, подчеркивающие отсутствие инстинкта самосохранения у нынешней власти.

детальніше...
15 Квітня 2017 8:00
Володимир СОЛОВ'ЯН: «ДОПОМОГА ЗАХОДУ: МІФИ, СПЕКУЛЯЦІЇ, РЕАЛЬНІСТЬ»

Днями виповнилося три роки від початку війни на сході України, яка й досі лежить важким тягарем на плечах українського народу. Цю ношу дещо полегшила підтримка Заходу – санкції стали холодним душем для Кремля і, безумовно, сприяли запобіганню більш масштабній інтервенції. Завдяки західній фінансовій допомозі українському уряду вдалося стабілізувати ситуацію в економіці, а військово-технічна підтримка надала необхідного поштовху для реформування сектору безпеки.

детальніше...
12 Квітня 2017 15:00
ДОПОМОГА ЗАХОДУ: МІФИ, СПЕКУЛЯЦІЇ, РЕАЛЬНІСТЬ

Днями виповнюється три роки від початку війни на сході України, яка й досі лежить важким тягарем на плечах українського народу. Цю ношу дещо полегшила підтримка Заходу – санкції стали холодним душем для Кремля і, безумовно, сприяли запобіганню більш масштабній інтервенції. Завдяки західній фінансовій допомозі українському уряду вдалося стабілізувати ситуацію в економіці, а військово-технічна підтримка надала необхідного поштовху для реформування сектору безпеки.

детальніше...
12 Квітня 2017 11:06
О «ЛЕТАЛЬНЫХ» И «НЕЛЕТАЛЬНЫХ» СПЕКУЛЯЦИЯХ

Тема поставок Украине вооружений и вообще поддержки Киева в его противодействии агрессии Кремля не теряет актуальности и обрастает все новыми и новыми спекуляциями.

детальніше...
10 Квітня 2017 8:41
ВІД ДЕКОМУНІЗАЦІЇ ПРОСТОРУ ДО ДЕКОЛОНІЗАЦІЇ СВІДОМОСТІ

В кутку гаража моїх батьків вже близько 20 років сиротливо стоїть, припорошений пилюкою, цікавий артефакт радянської доби. Це – "декомунізована" номерна табличка багатоквартирного будинку, де я народився і прожив більшу частину свого життя. Ще на зорі української незалежності вулиці, названій на честь Жаданівського – учасника російської революції 1905 року, було повернуто історичну назву Жилянська. З нинішніх мешканців нашої вулиці більшість, скоріш за все, і не знає про цю історію, а я згадую, коли потрапляю до батьківського гаражу, але це буває дуже рідко.

детальніше...
29 Березня 2017 10:49
НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ: ШАНС ДЛЯ САМООБОРОНИ

Агресія Росії проти України спричинила тотальне переосмислення підходів до формування системи оборони та безпеки нашої держави з метою протидії гібридним методам ведення війни. Одним із провідних напрямків зміцнення спроможностей країн ЄС та НАТО щодо протидії агресивній політиці Росії стала розбудова воєнізованих формувань, які мають стати резервом основних сил оборони у випадку збройної агресії та виникнення надзвичайних ситуацій.

детальніше...
29 Березня 2017 5:00
Вячеслав Целуйко: СО СТАВКОЙ НА РЕЗЕРВ: РАЗВИТИЕ РЕЗЕРВНОГО КОМПОНЕНТА НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ УКРАИНЫ

Национальная Гвардия Украины при своем воссоздании в 2014г. стала наследником Внутренних Войск. Причем в этих войска доминировал охранный компонент. Части, предназначенные для борьбы с мощными незаконными вооруженными формированиями – оперативные батальоны, полки и бригады были практически упразднены в довоенное время.

детальніше...
24 Березня 2017 10:55
ОКУПОВАНЕ ВУГІЛЛЯ: БРАТИ ЧИ НЕ БРАТИ?

На четвертому році агресії РФ проти України ми досі не можемо мінімізувати залишкову кооперацію/взаємозалежність з агресором. Хоча за три роки вдалося зробити чимало на шляху до обнулення чи мінімізації економічного впливу на Україну, у Росії все ще залишається певний набір інструментів, використання яких дозволяє загострювати й до того не просте становище в країні.

детальніше...
23 Березня 2017 5:00
ІМІТАЦІЯ ЧИ ПРОРИВ: ЯК УКРАЇНА ВИРІШУЄ «АНТРАЦИТОВУ» ПРОБЛЕМУ

Рішення РНБОУ про припинення товарообігу між ОРДЛО та рештою України для багатьох закінчило певний етап спекуляцій на цю тему. Потрібно визнати, що воно було прийняте внаслідок тиску суспільства та активного спротиву з боку активістів (не лише в зоні АТО). Також захоплення бойовиками українських підприємств у ОРДЛО фактично не залишило вибору офіційному Києву.

детальніше...