Сектор безпеки України

Новини

16 Жовтня 2017 11:08
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ЖОВТНЯ 2017 РОКУ – АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини жовтня 2017 року.

детальніше...
14 Жовтня 2017 13:27
З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

14 жовтня країна святкує День Захисника України.

детальніше...
06 Жовтня 2017 14:34
Директор ЦИАКР: «ВРЕМЯ МОДЕРНИЗИРОВАТЬ ОБОРОНКУ»

Частный сектор оборонной промышленности играет все более весомую роль в развитии оборонных технологий и может стать локомотивом всей национальной экономики. Об этом заявил директор Центра исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) Валентин Бадрак, оценивая результаты Первого Всеукраинского форума оборонной промышленности, проведенного 28-29 сентября совместно Лигой оборонных предприятий Украины и Национальным техническим университетом Украины «Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского».

детальніше...
04 Жовтня 2017 9:26
ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ВВЕЛ В ДЕЙСТВИЕ СЕКРЕТНОЕ РЕШЕНИЕ СНБО О «ВОЕННО-ТЕХНИЧЕСКОМ СОТРУДНИЧЕСТВЕ С ОТДЕЛЬНЫМИ ГОСУДАРСТВАМИ»

3 октября Президент Украины Петр Порошенко подписал указ о введении в действие решения Совета национальной безопасности и обороны Украины от 13 сентября 2017 "О внесении изменения в решение Совета национальной безопасности и обороны Украины от 28 августа 2015 "О военно-техническом сотрудничестве Украины с отдельными государствами".

детальніше...
02 Жовтня 2017 21:16
«НАГРАДА НАШЛА ГЕРОЯ»: НА МОГИЛЕ РОССИЙСКОГО ГЕНЕРАЛА АСАПОВА ПОЯВИЛИСЬ ФЛАГИ ТЕРРОРИСТОВ «ДНР»

На могиле российского генерала Валерия Асапова, который командовал «1-м армейским корпусом» террористического формирования «ДНР» и принимал участие в боевых действиях в Сирии, появились флаги сепаратистов.

детальніше...
01 Жовтня 2017 20:48
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. КІНЕЦЬ ВЕРЕСНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

В другій половині вересня ц.р. численні зовнішні та внутрішні загрози безпеці України утворили черговий оберт спіралі російсько-української війни. За оцінкою експертів ЦДАКР, пік зовнішньої військово-політичної напруженості припав на 17-20 вересня – саме в ці дні проходила активна (наступальна) фаза навчань Збройних сил Білорусі та Росії «Захід-2017». Водночас, вибухи на складах у Калинівці (26 вересня) та Новоянисолі (22 вересня) оголили системні недоліки управління ключовими ланками сектору безпеки України.

детальніше...
27 Вересня 2017 10:09
У ВИБУХАХ НА АРСЕНАЛІ В КАЛИНІВЦІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Є ОЗНАКИ ДИВЕРСІЇ АБО ТЕРАКТУ – ЦДАКР

У вибухах на арсеналі в Калинівці Вінницької області є ознаки диверсії або теракту, що мають ретельно дослідити українські правоохоронні органи та контррозвідка. Так вважають в Центрі досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР). Зокрема, у заяві експерти ЦДАКР вказують на цілу низку мотивацій Кремля або проросійських сил в Україні.

детальніше...
20 Вересня 2017 12:23
РІШЕННЯ АМЕРИКАНСЬКОГО СЕНАТУ ПРО ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ НАБЛИЖУЄ НАШУ ДЕРЖАВУ ДО ВУЗЬКОГО КОЛА ПАРТНЕРІВ США – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Захід цілком влаштовує «буферна позиція України, яка створює подушку безпеки між Росією та європейською ділянкою НАТО», однак варто звернути увагу на те, що виділення такої суми на оборону України наближує нашу державу до вузького кола партнерів США – реципієнтів американської допомоги, зокрема, таких як Ізраїль, який щорічно отримує від США понад 1 млрд доларів чи Йорданія із допомогою від американців на суму більше півмільярда. Таке переконання висловив директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

детальніше...
17 Вересня 2017 19:34
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ВЕРЕСНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

За оцінками ЦДАКР, перша половина вересня ц.р. характеризується збереженням напруженості обстановки довкола України, в результаті продовження Росією військової агресії на сході країни, нарощування своєї військової присутності вздовж східного кордону та в сусідній Білорусі, а також та посилення своїх невійськових методів гібридної агресії, серед яких на перший план вийшли ініціативи щодо «умиротворення» ситуації на сході України.

детальніше...