Сектор безпеки України

Новини

23 Серпня 2017 5:17
Директор ЦДАКР: «СЛІД КОНСТАТУВАТИ ТРАНСФОРМАЦІЮ РОСІЙСЬКИХ ЗАГРОЗ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Аналіз кремлівської стратегії по відношенню до України свідчить про трансформацію загроз для Української держави. Про це зазначив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак. Зокрема, за його словами, незважаючи на те, що повністю зберігається воєнна загроза, - через створену загальновійськову армію на кордоні з Україною, розгорнуті чотири додаткові мотострілкові дивізії, а частка сучасних озброєнь в частинах постійної готовності в 2017 році може скласти вже 62% , - центр тяжіння російського впливу перенесено на політичну та соціальну площини з головним завданням зміни в України влади.

детальніше...
18 Серпня 2017 12:45
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА СЕРПНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини серпня 2017 року.

детальніше...
15 Серпня 2017 8:01
Стаття в The New York Times про «українські двигуни для КНДР» має явні ознаки інформаційної атаки проти України - ЦДАКР

За оцінкою експертів Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, стаття у The New York Times «Північно-корейські ракетні успіхи пов’язані з українським заводом, свідчить розслідування», опублікована 14 серпня, має ознаки цілеспрямованої інформаційної атаки на Україну.

детальніше...
14 Серпня 2017 23:48
У МІНІНФОРМПОЛІТИКИ ПОВ'ЯЗАЛИ ІЗ РОСІЄЮ СТАТТЮ ПРО ПОСТАЧАННЯ ДВИГУНІВ ДО КНДР

Експерт Майкл Ельман, на слова якого посилається The New York Times, заявляючи про причетність України до постачання двигунів для ракет КНДР, у 1995-2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь в Росії. Про це заявив заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін.

детальніше...
08 Серпня 2017 12:33
Володимир КОПЧАК: «9-А РІЧНИЦЯ ПОЧАТКУ РОСІЙСЬКО-ГРУЗИНСЬКОЇ ВІЙНИ: ПРО ЩО НЕ СЛІД ЗАБУВАТИ КИЄВУ»

Сьогодні виповнюється 9 років з дня початку російсько-грузинської так званої «п’ятиденної» війни. Про що не слід забувати Києву сьогодні, коли власне Україна вже четвертий рік є жертвою «гібридної» агресії Кремля.

детальніше...
01 Серпня 2017 0:42
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. ПОЧАТОК СЕРПНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони другої половини липня 2017 року.

детальніше...
28 Липня 2017 15:45
Михайло ГОНЧАР: «ЧОМУ ЄВРОПЕЙЦІ ЗЛЯКАЛИСЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ САНКЦІЙ США ПРОТИ РОСІЇ»

Якби історії з посиленням американських санкцій проти Росії не було, її потрібно було б вигадати. Бо завдяки їй на поверхню вилізла вся прогнилість євробюрократії в окремих європейських інституціях. Адже ситуація показала, що європейські цінності закінчуються там, де починаються гроші «Газпрому» (або російські гроші). Тому що логічного пояснення такої емоційної відповіді і надзвичайно швидкої реакції з боку Європейської комісії просто не існує.

детальніше...
17 Липня 2017 6:59
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ЛИПНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

ЦДАКР відзначає, що у першій половині липня ц.р. почали формуватися позитивні тенденції розвитку ситуації довкола України, створюючи нові умови для зміни міжнародного формату врегулювання російсько-українського конфлікту. В той же час, відсутність прогресу на шляху реалізації основних реформ здійснює постійний негативний вплив на внутрішні аспекти розвитку ситуації, що може бути використано Росією для розгойдування внутрішньоукраїнських конфліктних факторів.

детальніше...
12 Липня 2017 20:23
Проект закону «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України»

Рада національної безпеки та оборони на чолі з секретарем Олександром Турчиновим підготувала проект закону про деокупацію Донбасу. Текст законопроекту - нижче. Джерело: https://hromadske.ua/posts/deokupatsiia-za-turchynovym-tekst-zakonu

детальніше...
10 Липня 2017 21:44
В ЗАКОНЕ О РЕИНТЕГРАЦИИ РФ ПРИЗНАЮТ ОККУПАНТОМ – А.ТУРЧИНОВ

Законопроект о реинтеграции отдельных районов Донецкой и Луганской областей подробно описывает, кто является страной-оккупантом в зоне АТО, а также какие территории считаются оккупированными.

детальніше...