Сектор безпеки України

Новини

20 Червня 2017 12:54
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ЧЕРВНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини червня 2017 року.

детальніше...
31 Травня 2017 15:28
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. КІНЕЦЬ ТРАВНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

За оцінкою ЦДАКР, друга половина травня ц.р. характеризується збереженням напруження внаслідок продовження російським угрупованням на Донбасі активних військових дій.

детальніше...
26 Травня 2017 9:03
УКРАИНА: ВТС-ВСУ-СВЯЗЬ

Киев учтет опыт Тбилиси в сфере ВТС при закупках средств защищенной связи для ВСУ у зарубежных поставщиков - ЦИАКР

детальніше...
16 Травня 2017 21:07
Александер ВІННІКОВ: «РЕФОРМУВАТИ КРАЇНУ ПІД ЧАС КОНФЛІКТУ - ЦЕ СКЛАДНО, АЛЕ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО»

Україна має амбітну мету: досягти стандартів НАТО до 2020. Багато що було зроблено в контексті розробки реформ, але проблема тепер – в їх реалізації.

детальніше...
15 Травня 2017 15:19
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ І РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ТРАВНЯ – АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини травня 2017 року.

детальніше...
10 Травня 2017 21:00
ТРАВНЕВІ СВЯТА ЗАФІКСУВАЛИ АКТИВІЗАЦІЮ РОСІЙСЬКОГО ВПЛИВУ НА УКРАЇНУ ТА ВИКОРИСТАННЯ РАДЯНСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ - ЦДАКР

Під час травневих свят Росія продемонструвала активізацію інформаційного впливу та збільшення використання інформаційних та диверсійних важелів проти України, що робить на цьому етапі інформаційний фронт головною ділянкою війни. Таку заяву зробив Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР), додавши, що Кремль надзвичайно збільшив кількість і якість проведення інформаційно-психологічних операцій для західної аудиторії.

детальніше...
02 Травня 2017 12:34
ПРОТЯГОМ ТРЬОХ РОКІВ В УКРАЇНІ НЕ ПЕРЕОСНАЩЕНО ЗСУ НОВИМИ ЗАСОБАМИ ЗВ’ЯЗКУ – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Протягом трьох років в Україні не вирішено питання переоснащення армії новими засобами зв’язку, що є показником відсутності системи у переозброєнні ЗСУ та інших військових формувань держави. Про це заявив керівник Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР), зазначивши, що така ситуація має місце попри визнання Генеральним штабом ЗСУ питання забезпечення військ засобами захищеного зв’язку одним із важливих пріоритетів.

детальніше...