Сектор безпеки України

Новини

22 Квітня 2017 19:00
ЦДАКР ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЙМОВІРНІСТЬ АКТИВІЗАЦІЇ ПІДРИВНИХ ДІЙ КРЕМЛЯ У ПЕРШІЙ ДЕКАДІ ТРАВНЯ

Нині Росія нарощує потенціал використання інформаційних та диверсійних важелів проти України, а антиукраїнська інформаційна політика Росії жорстко спрямована на руйнування України як незалежної держави. Таку заяву зробив 22 квітня Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР), додавши, що Кремль і у подальшому дотримуватиметься курсу на знищення України як незалежної самостійної держави.

детальніше...
15 Квітня 2017 14:13
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ І РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ КВІТНЯ 2017 РОКУ - ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони першої половини квітня 2017 року.

детальніше...
12 Квітня 2017 11:19
На що спроможний російський флот

У стратегічному сенсі флот РФ значно поступається можливостям американського флоту, стверджує директор ЦДАКР Валентин Бадрак.

детальніше...
08 Квітня 2017 1:23
НЕДОЛІКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ ГАЛЬМУЮТЬ АКТИВІЗАЦІЮ ПЕРЕОЗБРОЄННЯ ЗСУ ТА ІНШИХ ЗБРОЙНИХ ФОРМУВАНЬ – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Недоліки нормативно-правової бази, особливо, у сфері відносин держави з приватними оборонними підприємствами, суттєво гальмують активізацію переозброєння ЗСУ та інших збройних формувань. Таку думку висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР). За його словами, розв’язання низки найбільш актуальних проблем приватних оборонних підприємств дозволило б суттєво удосконалити процес переозброєння вітчизняного війська.

детальніше...
01 Квітня 2017 14:23
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. КІНЕЦЬ БЕРЕЗНЯ 2017 – АНАЛІТИКА ЦДАКР

За оцінкою ЦДАКР наприкінці березня ц.р. відзначається суттєве погіршення внутрішньої та зовнішньої обстановки довкола України, що характеризується такими аспектами:

детальніше...
01 Квітня 2017 13:48
ВИБУХИ ПІД БАЛАКЛІЄЮ – СВІДЧЕННЯ ВРАЗЛИВОСТІ УКРАЇНИ ПЕРЕД ДИВЕРСІЯМИ – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Вибухи під Балаклією підштовхують до висновку про те, що Україна залишається дуже вразливою, - вважає директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак. За його словами, Україна досі не використовує у повному обсязі можливості прикриття наявних стратегічних військових об’єктів.

детальніше...
26 Березня 2017 16:00
РОССИЯ ПРОРАБАТЫВАЕТ ВОЗМОЖНОСТЬ «МИРОТВОРЧЕСКОЙ» МИССИИ ОДКБ КАК ФОРМУ АГРЕССИИ ПРОТИВ УКРАИНЫ – ДИРЕКТОР ЦИАКР

Военная агрессия Кремля против Украинского государства может трансформироваться в псевдомиротворческую операцию государств — участников Организации Договора о коллективной безопасности (ОДКБ).

детальніше...
18 Березня 2017 16:15
НИНІ ІДЕЯ ВВЕДЕННЯ ОЗБРОЄНОЇ МИРОТВОРЧОЇ МІСІЇ ОБСЄ НА ДОНБАСІ ВИГЛЯДАЄ БЕЗПЕРСПЕКТИВНОЮ – КЕРІВНИК ЦДАКР

Поки що ідея введення озброєної миротворчої місії ОБСЄ на Донбасі – як на лінії розмежування, так і на українсько-російському кордоні у зоні конфлікту, - виглядає безперспективною. Таку думку висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак. За його словами, нині цілком очевидно, що стратегія Кремля спрямована на ескалацію конфлікту та збільшення тиску на Київ із застосуванням воєнного важеля.

детальніше...
17 Березня 2017 10:23
ОСНОВНІ ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА БЕРЕЗНЯ 2017 - АНАЛІТИКА ЦДАКР

Фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонують свій аналіз ключових тенденцій у сфері безпеки і оборони у першій половині березня 2017 року.

детальніше...
10 Березня 2017 23:40
КРЕМЛЬ НЕ ПРИПИНИТЬ ВІЙНУ НА ДОНБАСІ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАТУ ВІДНОСИН ЗІ США – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Нинішня ескалація боїв на сході України та атаки з боку російського угруповання, створеного на Донбасі, свідчить, що Росія буде і далі намагатися продемонструвати США свій вплив на ситуацію. Таку думку висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак

детальніше...