Поиск по сайту:
События
14 сентября 2014 12:00

Круглий стіл «Оборонна промисловість України»

Захід проводився за ініціативи та підтримки Офісу зв’язку НАТО в місті Києві, Посольства Польщі в Україні, Міністерства національної оборони Республіки Польща та Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння. Інформаційними партнерами виступили польське видавництво Altair та українська ІКК Defense Express. 

Безпосередню участь в заході прийняли керівництво ДК «Укроборопром» та представники підприємств з його складу, а саме: ДП «Авіакон», ДП «Зоря Машпроект», ДП «ХКБМ», ДП ДП «Оризон-Навігація», ДП «ДККБ «Луч», а також такі підприємства як АТ «Мотор Січ», ДП «Антонов», ДП «БЦКТ «Мікротек». Круглий стіл проводився з метою формуванні професійної думки у спеціалістів оборонної індустрії стосовно можливостей оборонно-промислового комплексу України та ВТС з західними оборонними компаніями,  сприяння активізації взаємодії представників оборонної промисловості та експертів галузі з України та країн  Центрально-Східної Європи, а також для сприяння інтеграції українського ОПК до загальноєвропейського економічного простору.

Підсумки заходу, а також деякі позиції експертів, представлені у виданні ЦДАКР "Військово-технічне співробітництво України з країнами НАТО. Потенціал та реалії"