Поиск по сайту:

Публикации экспертов

Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак: «Сьогодні армія насичена старою відремонтованою технікою. Нових зразків всього 20%»
Росія готується до подальшого захоплення наших територій з метою відрізати південь країни від Азовського і Чорного морів. Про це все частіше заявляють українські військові експерти. Часті затримання російськими загарбниками в Азовському морі торгових суден, які прямують до Бердянського та Маріупольського портів, ведуть до збитків для цих підприємств та зростання соціальної напруги у приморських містах. Про загрози для України через напруження ситуації в акваторії Азовського моря говорять і західні експерти. Британський полковник у відставці Глен Ґрант на сторінках українського видання Kyivpost оцінив рівень напруження в акваторії моря за шкалою 7-8 балів з 10. Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак в інтерв’ю «Главкому» розповів, з чим пов’язане нинішнє загострення, чи здатна Україна дати росіянам збройну відсіч в разі потреби. «Росія розглядає Україну як полігон для розмови із Заходом»
Все публикации

Володимир СОЛОВ’ЯН

Должность: Керівник зовнішньополітичних проектів ЦДАКР

Керівник зовнішньополітичних проектів ЦДАКР. У 2010 закінчив київську гімназію №191 ім. П.Г.Тичини. У 2010 вступив до Київського Національного університету ім.Тараса Шевченка на Філософський факультет, спеціальність політологія, бюджет. В липні 2013 року отримав свідоцтво за успішне завершення в літній програмі школи політичних технологій PolitPR – Master of Political Management. 2014 р. - стажування в Інституті світової політики. 2012 р. – переможець всеукраїнського конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920–1950-х років» організованому Центром досліджень визвольного руху (Львів) та Інститутом суспільних досліджень (Дніпропетровськ) спільно з Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького» (Львів) та Центром історії державотворення в ХХ столітті НаУКМА (Київ). 2012 р.- Стажування на телеканалі ТВі (журналіст, робота над інформаційним наповненням сайту телеканалу).