Поиск по сайту:

Публикации экспертов

Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак: «Сьогодні армія насичена старою відремонтованою технікою. Нових зразків всього 20%»
Росія готується до подальшого захоплення наших територій з метою відрізати південь країни від Азовського і Чорного морів. Про це все частіше заявляють українські військові експерти. Часті затримання російськими загарбниками в Азовському морі торгових суден, які прямують до Бердянського та Маріупольського портів, ведуть до збитків для цих підприємств та зростання соціальної напруги у приморських містах. Про загрози для України через напруження ситуації в акваторії Азовського моря говорять і західні експерти. Британський полковник у відставці Глен Ґрант на сторінках українського видання Kyivpost оцінив рівень напруження в акваторії моря за шкалою 7-8 балів з 10. Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак в інтерв’ю «Главкому» розповів, з чим пов’язане нинішнє загострення, чи здатна Україна дати росіянам збройну відсіч в разі потреби. «Росія розглядає Україну як полігон для розмови із Заходом»
Все публикации

Юрій Щербак

Должность: Український письменник, сценарист, епідеміолог, публіцист, політик, дипломат. Один із засновників та член Ради із зовнішньої та безпекової політики.

Член Спілки письменників України з 1966 року та Спілки кінематографістів України з 1971 року. Один з засновників і голова Української екологічної асоціації "Зелений світ", перший лідер Партії зелених України. 1989—1991 — народний депутат СРСР, член опозиційної Міжрегіональної депутатської групи, очолюваної академіком Андрієм Сахаровим, член Верховної Ради СРСР, голова підкомітету з питань ядерної енергетики і екології. 1990—1992 — Голова Партії зелених України. 1991—1992 — перший міністр охорони навколишнього середовища незалежної України, член Ради Національної Безпеки України. 1992—1994 — надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі 1994—1998 — надзвичайний і Повноважний Посол України в США (з 1997 р. — також посол України в Мексиці — за сумісництвом). 1998—2000 — радник Президента України. 2000—2003 — надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді (одночасно — представник України при Міжнародній організації цивільної авіації (ICAO, Оттава). З грудня 2009 — один із засновників та член Ради із зовнішньої та безпекової політики. Академік Академії економічних наук України (АЕНУ). Автор близько 100 наукових робіт і двох десятків книг.