Поиск по сайту:

Публикации экспертов

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ ОБОРОНИ УКРАЇНИ, ЗАХИСТУ ЇЇ СУВЕРЕНИТЕТУ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ ТА НЕДОТОРКАНОСТІ: ПРОБЛЕМИ І ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ
Предлагаемая читателям статья публикуется в продолжение проводимой на Інтернет-сайте «Defense Express» дискуссии о причинах и последствиях российской вооружённой агрессии против Украины, оккупации Крыма, дестабилизации ситуации в её восточных и южных регионах, а также проводимой в них антитеррористической операции. В ней авторы предлагают свои оценки, выводы и рекомендации по укреплению в нынешних условиях обороны нашего государства и уточнению приоритетов развития её Вооружённых Сил. Представляется, что ознакомление с ними будет полезным для военных специалистов, поскольку недавно Министерство оборони Украины начало подготовку проектов новой концепции дальнейшего развития Вооружённых Сил Украины и соответствующих законодательных актов.
Все публикации
Анонсы
18 июля 2016 21:13

ЦДАКР ВИСТУПИТЬ СПІВОРГАНІЗАТОРОМ КОНФЕРЕНЦІЇ «САМІТ НАТО У ВАРШАВІ - РЕЗУЛЬТАТИ ДЛЯ УКРАЇНИ». АНОНС

19 липня 2016 року Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні та за інформаційної підтримки ІKK Defense Express проводять міжнародну конференцію на тему: «Саміт НАТО у Варшаві - результати для України».

В рамках заходу за участю українських та іноземних експертів, планується обговорити результати саміту для Європи, України та глобальної безпеки, а також запропонувати конкретні рекомендації для органів державної влади, української громадськості щодо пріоритетних напрямків розвитку в безпековій сфері та організації співпраці з НАТО.

До участі у конференції запрошуються представники НАТО, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, а також представники українських та закордонних неурядових організацій.

Захід відбудеться: м. Київ, Radisson Blu Hotel (вул. Ярославів Вал, 22)

Початок реєстрації 9:30

Робочі мови конференції: українська та англійська (передбачено синхронний переклад).

Реєстрація для преси обов’язкова!

Про участь в заході прохання повідомити до 12:00 18 липня 2016 року електронною поштою mikhnenko_av@ukr.net або телефонами +38 (044) 425-42-10, +38 (066) 616-46-79.

Запрошуються усі зацікавлені у висвітленні тематики відносин України з НАТО.