Поиск по сайту:

Публикации экспертов

Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак: «Сьогодні армія насичена старою відремонтованою технікою. Нових зразків всього 20%»
Росія готується до подальшого захоплення наших територій з метою відрізати південь країни від Азовського і Чорного морів. Про це все частіше заявляють українські військові експерти. Часті затримання російськими загарбниками в Азовському морі торгових суден, які прямують до Бердянського та Маріупольського портів, ведуть до збитків для цих підприємств та зростання соціальної напруги у приморських містах. Про загрози для України через напруження ситуації в акваторії Азовського моря говорять і західні експерти. Британський полковник у відставці Глен Ґрант на сторінках українського видання Kyivpost оцінив рівень напруження в акваторії моря за шкалою 7-8 балів з 10. Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак в інтерв’ю «Главкому» розповів, з чим пов’язане нинішнє загострення, чи здатна Україна дати росіянам збройну відсіч в разі потреби. «Росія розглядає Україну як полігон для розмови із Заходом»
Все публикации
Деятельность ЦИАКР
02 октября 2016 12:00

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ГІБРИДНА ВІЙНА ПО-РОСІЙСЬКИ» У МЦОБ (ЕСТОНІЯ)

30 вересня ц.р. заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь презентував книгу Юрія Федорова «Гібридна війна по-російськи» у Міжнародному центрі оборони та безпеки (Таллінн, Естонія).

Під час презентації були обговорені такі питання:

-          Історичні міфи як рушійна сила російської агресії

-          Україна у контексті «великої стратегії» Путіна

-          Російська стратегія «гібридної війни» в Україні

-          Характер і структура «гібридних» сил Росії

-          Російська агресія проти України та відносини Кремля з ультра-правими партіями та організаціями у Європі

-          Роль Служби зовнішньої розвідки РФ

-          Фінансування Росією європейських праворадикальних та неофашистських організацій

-          Російська пропаганда у Європі

-          Огляд російської зовнішньопропагандистської машини

-          Основні аргументи російської пропаганди у Європі

-          «Друзі Росії» у Європі

Після презентації Михайло Самусь відповів на питання аудиторії та поділився останніми результатами досліджень у сфері вивчення «гібридної» війни Росії проти України, а також розповів про розвиток ситуації на окупованих територіях Донбасу та Криму.