Поиск по сайту:

Публикации экспертов

РЕАЛИИ УКРАИНСКОГО ЭКСПОРТА ЛЕГКОЙ БРОНЕТЕХНИКИ
Стремительное развитие асимметричных ответов в современном вооруженном противоборстве (террористические атаки, повстанческие действия, стремление втянуть противника в боевые действия в населенных пунктах, джунглях, горах и т.п.) означает постоянное привлечение военных подразделений к патрулированию, сопровождению конвоев, несению службы на блок-постах, автономным действиям. При этом основной задачей становится сохранение личного состава в условиях применения противотанковых средств ближнего боя, другого легкого оружия, при внезапных нападениях из засад, огня противника с фланга или тыла, широкого применения минно-взрывных заграждений и т.д. Такое изменение форм и методов ведения современных войн и локальных конфликтов повлекло за собой увеличение роли легкобронированных боевых машин (ЛБМ), которые предназначены для транспортировки механизированных (пехотных) подразделений и их огневой поддержки в бою, в частности бронетранспортеров (БТР), боевых машин пехоты и десанта (БМП и БМД). Сегодня практически во всех армиях мира они составляют основную долю бронетанковой техники.
Все публикации
Деятельность ЦИАКР
03 декабря 2015 10:32

ДИРЕКТОР ЦДАКР ЗУСТРІВСЯ З ВИКЛАДАЧАМИ ТА СЛУХАЧАМИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КНУ ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА

Напередодні 24-річниці Збройних Сил України та на запрошення командування Військового інституту КНУ імені Т.Шевченка в рамках військово-патріотичної та інформаційно-пропагандистської роботи було проведено зустрічі з директором Центру арміїї, конверсії та озброєння Валентином Бадраком.

¾ Нам дуже приємно, що Валентин Володимирович знайшов час у своєму щільному графіку поспілкуватись з військовослужбовцями та працівниками інституту адже ті питання, які ви досліджуєте та над якими працюєте є вкрай важливими для нашого війська, а особливо в такий час, ¾ зазначив, представляючи поважного гостя, заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч.

Валентин Бадрак досить детально та цікаво поділився з особовим складом напрямками діяльності Центру та питаннями сучасного суспільно-політичного, воєнно-економічного, військово-промислового стану України та презентував власні книги “Герої сучасної України”, “Східна стратегія” “Чистилище”. Велику увагу аудиторії викликала тема агресивної інформаційної війни Російської Федерації проти України та психологінчого протиборства, а також вивчення та дослідження британською розвідкою психологічного портрету Путіна.

¾ Якби на рівні 2006-2008 років було чітко вибудовано стратегію по відношенню до того, що каже В. Путін та робить, то напевно б його зупинили раніше. На мою думку, розуміючи певні моменти психології, використовуючи їх активно в політиці, у військовій справі та в різних інших сферах можна досягти дуже серйозного ефекту, ¾ зазначив дослідник.

Презентуючи книгу “Герої сучасної України”, експерт окремо зупинився на проблемі світоглядного вибору населення Донецької та Луганської областей, що стало однією з причин нагнітання ситуації на Сході України.

¾ Однією з проблем донецького регіону було те, що близько третини населення не ідентифікували себе як українці. Але за рахунок інформаційних технологій, через героїко-патріотичну літературу, нам вдається впливати на їхню свідомість та показати, що серед них набагато більше укранців, ніж це їм могло б здаватись, ¾ підсумував Бадрак.

Після відповіді на запитання, які носили різноманітний характер – від питань оборонно-промислового комплексу до стратегії будівництва армії, Валентин Володимирович вручив найактивнішим учасникам свої праці.

Від імені командування Військового інституту полковник Віктор Удіч подякував керівнику Центру армії, конверсії та оззброєння і вручив Подяку та заохочувальні подарунки.