Поиск по сайту:

Публикации экспертов

БРАЗИЛИЯ И УКРАИНА – «ВЗАИМОВЫГОДНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО»
За 18 лет сотрудничества Украине и Бразилии удалось достичь многого. Начиная с момента установления дипломатических отношений, 11 февраля 1992 года, страны заключили более 70 двусторонних нормативно-правовых документов, и еще целый перечень готов к подписанию. Из-за мирового кризиса в 2009 году объемы двусторонней торговли с Бразилией сократились более чем вдвое. Общий объем торговли упал с $1 млрд до $496 млн. Объем экспорта снизился в четыре раза – до $118 млн, а импорта – до $378 млн. Такие цифры были вызваны мировым финансовым кризисом. Однако по итогам первых 6 месяцев 2010 г. динамика двусторонней торговли стала выравниваться. Товарооборот за этот период составил $338,1 млн. Экспорт из Украины в Бразилию увеличился в 3,5 раза и составил $128,2 млн, импорт в Украину вырос на 37,6% и достиг $209,9 млн. Несмотря на большое расстояние между странами, сегодня есть все условия для плодотворного сотрудничества. Причем оно может касаться не только гражданской, но и военной сфер. После наблюдавшейся в последнее время стагнации, бразильский рынок вооружения стал демонстрировать серьезные перспективы. Эксперты прогнозируют, что в связи с нарастанием межгосударственных противоречий в регионе и конфликтами в соседних странах, способными дестабилизировать ситуацию в бассейне Амазонки, основное внимание бразильское правительство будет уделять закупке техники, необходимой для обеспечения безопасности. В этом направлении Украина может стать для Бразилии хорошим партнером. Сегодня Бразилия является наиболее мощным и самым влиятельным государством в регионе, активным игроком на международной арене.
Все публикации
Деятельность ЦИАКР
07 сентября 2015 7:00

АНОНС: ЦДАКР ПРЕДСТАВИТЬ У ЛЬВОВІ ПРОЕКТ «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ ВІЙНИ - КНИЖКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ» (10 вересня 2015 року)

10 вересня у Львові

10.00 - 11.00 - Голуба зала Палацу Потоцьких  (вул. Коперника, 15)

15.30 - 17.00  - Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (вулиця Героїв Майдану, 32)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) представить проект «Інформаційний фронт війни - книжки проти російської агресії». У ході представлення книжок «Сучасні герої України», «Росія після Путіна», «Східна стратегія» передбачається жвава дискусія про особливості інформаційних впливів, активних операцій та інших заходів інформаційної сфери протистояння з зовнішнім агресором.

Презентація книжок та дискусія з авторами проекту спрямовані на розкриття участі кремлівської верхівки у організацій війни проти України, розповіді про елементи російської інформаційної стратегії проти України. Фахівці аналітичного центру оголосять свої висновки щодо дій російської сторони та потенціалу протидії українців.

У презентації-дискусії візьмуть участь директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак та керівник Лабораторії аналізу особистості при ЦДАКР, автор розробок про героїв сучасної України та оточення В.Путіна Дмитро Козлов.

Інформація про проекти:

«Герої сучасної України» (Валентин Бадрак, Дмитро Козлов, 2015) - книжка, яка підготовлена з метою підсилення морально-бойового духу ЗСУ та інших збройних формувань, зміцнення позитивної самоідентифікації українців в умовах війни Росії, яка ведеться проти України. Створено ряд героїв Російсько-української війни 2014 – 2015 років, чиї дії значно вплинули на розвиток у українців здібності до протистояння із зовнішнім ворогом.

«Росія після Путіна. Можливі моделі» (Дмитро Козлов, 2015) - книжка, яка підготовлена з метою аналізу можливості краху путінського режиму та ймовірних моделей переформатування влади в РФ. У цьому стає все більше зацікавлених, в тому числі, в оточенні президента Росії. Видання мстить думки у висновки науковців, журналістів, письменників, громадських діячів, які відкрито визнали політику Путіна тупиковою і шкідливою для країни. «Крах путінського режиму імовірний. Більшість наших опозиційних політиків пов'язують своє майбутнє з так званої конституційної складової і говорять про вибори 2016 в Думу, вибори президента в 2017 році», - такий вердикт фахівців.

«Східна стратегія» (Валентин Бадрак, 2011) – роман – дилогія, в який у художній формі надається опис проведення Російською Федерацією у 2006 – 2010 рр. комплексу заходів у напрямку зміни зовнішньополітичного курсу України та втягування її у простір своїх інтересів. Хоча книга розповідає про роботу політиків (включно лідера РФ В.В.Путіна), дипломатів, експертів, науковців, журналістів, у центрі уваги саме спецслужби Росії (головний герой книги полковник воєнної розвідки). Книга побудована на основі реальних подій та прямо торкається майбутнього Української держави.