Поиск по сайту:

Публикации экспертов

В КОСМОС С ЗЕМНЫМИ ПРОБЛЕМАМИ
После развала Советского Союза Украине достался огромный научно-производственный потенциал в космической отрасли. За весь период независимости стране удалось его не только сохранить, но и развить. Сегодня продукция украинских производителей известна во всем мире - это в первую очередь ракеты-носители, доставляющие спутники на орбиту. Их спектр широк - от ракетоносителя «Циклон-3», который берет на борт 600 кг груза, до «тяжеловеса» «Зенит-3SL», который вытягивает за пределы планеты добрых 6 т. Благодаря имеющимся достижениям, Украина играет важную роль в ряде международных проектов, таких как «Морской старт», «Наземный старт», «Алкантара» и т.д. Однако отрасль постоянно сталкивается с теми или иными трудностями. В первую очередь они связаны с вопросами финансирования. Но даже в таких условиях украинским предприятиям удается существовать и в некотором роде развиваться. Недавно в прессе прошла информация, что Украина может сорвать график космических запусков по программам «Морской старт» и «Наземный старт», а это в свою очередь может существенно повлиять ни имидж и престиж государства. Defense Express попытался разобраться с данной проблемой и получить реальную картину сложившейся ситуации.
Все публикации
Деятельность ЦИАКР
19 декабря 2017 8:00

ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В АФІНАХ

09 грудня 2017 року ЦДАКР взяв участь Міжнародній конференції в Афінах «Українське друковане слово за кордоном. Українські ЗМІ в Греції», присвяченій 20-літтю випуску першої та єдиної української газети в Греції з грецьким додатком «Вісник-Анґеліафорос». Метою стало було донесення до грецького суспільства та дипломатичного   корпусу,   розташованого   в   Греції,   правдивої   інформації   щодо   подій   в Україні, а також їхній вплив на безпеку в регіоні; стимулювання розвитку українсько-грецьких стосунків з огляду на специфіку країни відвідування, яка перебуває під тотальним впливом російської дезінформації та пропаганди.

Так, заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак виступив із доповіддю на тему «Матриця російських гібридних впливів в країнах Вишеградської четвірки:  український аспект».

 

В свою чергу, заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь зробив доповідь на тему «Війни нового покоління: «Запад-2017» як інструмент гібридної окупації Білорусі. Український аспект».

 

Під час першої панелі виступила «Голова Асоціації української діаспори в Греції та філоукраїнців-греків «Українсько-Грецька Думка», редакторка газети «Вісник — Ангеліафорос» Галина Маслюк.

 

Захід відбувся за підтримки МЗС України та посольства України в Грецькій Республіці.

 

Виступ тимчасовий повіреного-радника посольства України в Грецькій Республіці Наталії КОСЕНКО.

 

Виступ директора департаменту МЗС України Лариси ДІР.

 

Виступ воєнного Капелана, отця Андрія ЗЕЛІНСЬКОГО (36 Окрема бригада Морської піхоти ВМС ЗСУ).

 

Під час другої панелі конференції відбулася презентація книги російського вченого Юрія Федорова «Росія між фашизмом і розпадом», випуск якої виконав ЦДАКР у Києві.

Презентацію видання для грецької аудиторії зробив провідний грецький експерт у питання геополітики та міжнародної безпеки Атанасіос ДРУГОС.

Також під час другої панелі конференції із доповідями виступили:  

- посол Чехії в Греції Ян БОНДИЙ:

- посол Албанії в Греції Адріана ХОБДАРІ:

В роботі конференції також взяли участь посол Молдови в Греції Анатол ВАНГЕЛІ, другий секретар посольства Молдови у Греції Крістіна Чебан, аташе з питань оборони Польщі у Греції Збігнев РИБКА, президент Пакистансько-грецького культурного центру в Афінах Саєд Мухамад Джаміль.