Поиск по сайту:
Деятельность ЦИАКР

Основные события

09 августа 2018 17:18
Нові санкції США знизять можливості російського ОПК виробляти сучасну зброю - ЦДАКР

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) високо оцінив потенціал та значення нових антиросійських санкцій США. Зокрема, на думку фахівців аналітичного центру, новий пакет нанесе руйнівний удар по російським високотехнологічним галузям, зокрема, по оборонно-промисловому комплексу.

подробнее...
13 июля 2018 22:02
Заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь продискутував результати Брюссельського саміту НАТО.

Учасники дискусії обговорили вплив рішень Брюссельського саміту НАТО на міжнародну безпеку; нові кроки Альянсу щодо стримування і протидії РФ; загрози єдності НАТО на фоні трансатлантичних протиріч; українське питання під час Брюссельського саміту НАТО; перспективи відносини України із Альянсом в найближчому майбутньому.

подробнее...
27 июня 2018 10:23
ЦДАКР РАЗОМ із ІЗВРУ та DCAF провів міжнародну конференцію з проблем децентралізації

26 червня 2018 року Інститутом законодавства Верховної Ради України спільно з Женевським Центром демократичного контролю над збройними силами та українським Центром дослідження армії,конверсії і роззброєння проведена міжнародна науково-практична конференція «Правове регулювання децентралізації в Україні: безпекові аспекти».

подробнее...
25 июня 2018 12:43
ЦДАКР: УКРАЇНА МАЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПЕРЕВІРКИ БАЛІСТИЧНИХ РАКЕТ В КНДР

ЦДАКР пропонує Уряду України та РНБО ініціювати процес залучення українських представників до міжнародної групи з денуклеризації Корейського півострова для отримання фактичних матеріалів в рамках проведення розслідування звинувачень України в передачі ракетних технологій.

подробнее...
20 июня 2018 17:49
Прес-конференція: Денуклеаризація Корейського півострова: «справа ракетних двигунів»

25 червня в 11:00 в прес-центрі «Главкома» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему «Денуклеаризація Корейського півострова: «справа ракетних двигунів».

подробнее...
16 мая 2018 0:00
ЦДАКР увійшов у топ-10 найефективніших організацій в інформвійні з РФ

Агентство стратегічних досліджень (АСД) назвала найбільш успішні, як офіційних - зареєстрованих, так і неофіційних організацій, аналітичних агенцій, неформальних груп, ініціатив, які продемонстрували свою ефективність в сфері протидії інформаційній агресії з боку Росії за 2014-2017 рр..

подробнее...
10 мая 2018 22:11
ЦДАКР організував презентацію передових технологій комп'ютерного моделювання розробки NGW Centre (США)

10 травня 2018 року Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння організував презентацію на тему: «Передові технології комп’ютерного моделювання при проведені командно-штабних навчань оперативно-стратегічного рівня розробки компанії «Centre for the Study of New Generation Warfare».

подробнее...
13 марта 2018 17:55
ЦДАКР взяв участь у підготовці чергового випуску Українського журналу

ЦДАКР взяв участь у підготовці чергового випуску Українського журналу

подробнее...
18 февраля 2018 13:11
ЕКСПЕРТНА РАДА ПРИ ЦДАКР РОЗГЛЯНУЛА ПРОЕКТ ЗАКОНУ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ

Експертна рада, яка була створена за ініціативою Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР), розглянула та обговорила 15 лютого проект Закону України «Про національну безпеку».

подробнее...
05 февраля 2018 9:22
ЦДАКР У ПРАЗІ ПРЕЗЕНТУВАВ ВИДАНУ В УКРАЇНІ КНИГУ Ю.ФЕДОРОВА «РОСІЯ МІЖ ФАШИЗМОМ І РОЗПАДОМ»

1 лютого 2018 року в Інформаційному центрі Палати Депутатів Парламенту Чеської Республіки відбулась презентація книги російського професора Юрія Федорова «Росія між фашизмом і розпадом». Організували захід Інститут вивчення тоталітарних режимів (Чеська Республіка), Інститут міжнародних досліджень Карлового університету (Чеська Республіка) та Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (Україна).

подробнее...
31 января 2018 18:20
ЦДАКР: У Празі відбудеться презентація виданої в Україні книги «Росія між фашизмом і розпадом»

01 лютого 2018 року, четвер, 19.00 за київським часом. Прага, Інформаційний центр Палати Депутатів Парламенту Чеської Республіки (Парламентська бібліотека).

подробнее...
12 января 2018 10:40
ЦДАКР рекомендує українській владі ігнорувати пропозицію Путіна щодо передачі ОВТ з окупованого Криму – заява аналітичного центру

Пропозиція Путіна щодо передачі української корабельної, авіаційної та бронетехніки, захопленої російськими окупантами в Криму – один з кроків кремлівського режиму напередодні президентських виборів в РФ.

подробнее...
21 декабря 2017 11:42
ЦДАКР ПРОВІВ ЕКСПЕРТНЕ ЗАСІДАННЯ З ПИТАННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ТА РИЗИКІВ НАДАННЯ УСІМ ПІДПРИЄМСВАМ ОПК ПРАВА ЕКСПОРТУ ЗБРОЇ

В оборонно-промисловому середовищі, в експертних колах тривалий час дискутується тема надання повноважень оборонним підприємствам усіх форм власності щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) під наглядом держави, але без спеціальних експортерів - посередників.

подробнее...
19 декабря 2017 8:00
ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В АФІНАХ

Із доповідями виступили заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак та заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь.

подробнее...
16 декабря 2017 12:48
Л.ПОЛЯКОВ ВИСТУПИВ У ВАШИНГТОНІ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «СТОРІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

Леонід Поляков, голова Експертної ради Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) виступив на конференції «Сторіччя української боротьби за незалежність», що пройшла у Вашингтоні 7-8 грудня.

подробнее...
08 декабря 2017 10:55
ЦДАКР НАГОЛОШУЄ НА ВАЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ ЗОСЕРЕДИТИСЯ В 2018 РОЦІ НА СТВОРЕННІ ЄАСУ

В 2018 році Україні важливо зосередитися на створенні єдиної автоматизованої системи управління (ЄАСУ) ЗСУ та продовжити активне переоснащення армії новими засобами зв’язку.

подробнее...
22 ноября 2017 22:16
ЦИАКР принял участие в презентации книги “Российская агрессия против Украины” в Праге

Украинский взгляд на геополитические и исторические корни российской агрессии против Украины в книге представил заместитель директора по международным вопросам ЦИАКР Михаил Самусь.

подробнее...
19 ноября 2017 7:00
ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ В КИШИНЕВІ «НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА В КОНТЕКСТІ РЕГІОНАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

Заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак виступив із доповіддю на тему «Особливості м’якої сили Росії у формування інструментів впливу у Східній Європі (на прикладі країн В4)»

подробнее...
18 ноября 2017 10:31
ЦДАКР: АРЕШТ УКРАЇНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА В МІНСЬКУ СТАВИТЬ БІЛОРУСЬ В ОДИН РЯД З ПУТІНСЬКИМ РЕЖИМОМ

Фактично, Білорусь прирівняла себе у відношенні до України з Росією. І ставлення до неї має бути відповідним. В тому числі, й з точки зору введення санкцій проти Мінська.

подробнее...
20 октября 2017 17:34
ЦДАКР ініціював засідання Експертної ради для аналізу потенціалу створення в Україні аналогу американської агенції DARPA

У засіданні взяли участь представники влади, відомі експерти у галузі безпеки, оборонних технологій та економіки, а також вчені та науковці.

подробнее...
08 октября 2017 12:12
Коллектив ЦИАКР поздравляет генконструктора Дм.Киву с 75-летием

Коллектив Центра исследований армии, конверсии и разоружения поздравляет генконструктора Дмитрия Киву с 75-летием! И желает ему многих новых творческих побед!

подробнее...
25 сентября 2017 21:00
ЦДАКР: «ЗВИНУВАЧЕННЯ» УКРАЇНИ У «НЕЛЕГАЛЬНОМУ» ЕКСПОРТІ ЗБРОЇ МАЮТЬ ЗА МЕТУ ЗАШКОДИТИ ПОГЛИБЛЕННЮ ВТС З КРАЇНАМИ НАТО

Експерти Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння вважають, що чергове «сенсаційне» повідомлення ЗМІ про «звинувачення» України у «нелегальному» експорті зброї – на цей раз, начебто, Південному Судану – є новою інформаційною атакою проти України.

подробнее...
17 сентября 2017 3:00
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ЦДАКР ПРОВІВ НИЗКУ РОБОЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ У ГДАНСЬКУ

Заступник директора ЦДАКР Володимир Копчак виступив в Польщі перед українською діаспорою м. Гданськ та зустрівся із Маршалом Сенату Польщі Богданом Борусевичем.

подробнее...
30 августа 2017 10:07
ЗАЯВА ЦДАКР ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ

Українська держава має усвідомити значення виключної морської економічної зони як важливого елементу свого суверенітету. Це питання набуває особливої ваги у зв’язку з новою загрозою для національній безпеці України, яку являє собою будівництво Росією мостового переходу в окупований нею Крим.

подробнее...
29 августа 2017 11:43
РІВЕНЬ ЗАГРОЗ УКРАЇНІ З БОКУ РОСІЇ ЗРІС, ПРИЧОМУ ЗАГРОЗИ ТРАНСФОРМУВАЛИСЯ - ВИСНОВКИ ЦДАКР

Рівень загроз Україні з боку Росії зріс, причому загрози трансформувалися. Такого висновку дійшли експерти Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) після аналізу поточної обстановки у другій половині серпня 2017 року.

подробнее...
18 июля 2017 15:23
НЕГАТИВНІ ПОДІЇ В ОПК – ЦЕ СИГНАЛИ НЕОБХІДНОСТІ КАРДИНАЛЬНИХ ЗМІН – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Затримання керівництва Львівського бронетанкового заводу, системні зриви виробництва бронетранспортерів, броньованих колісних машин, мінометів, поглиблення деградації національного літакобудування – це ланки одного ланцюга і одночасно свідчення необхідності кардинальних змін. Таку думку і інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур'єр» висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР). За його словами, аналіз ситуації свідчить, що підприємства державного сектору за нинішніх умов управління не здатні забезпечити навіть ту частину переозброєння, яку опанували у вигляді розробок та прийнятих на озброєння зразків озброєнь і військової техніки.

подробнее...
14 июля 2017 6:00
Реальные перспективы сотрудничества Арабской Республики Египет с Россией: применимы ли аналогии времен СССР?

Главным ресурсом борьбы Кремля является авантюрное балансирование на грани фола со на последнее существенное, но стремительно деградирующее наследие СССР – ядерное оружие...

подробнее...
09 июля 2017 10:00
ЦИАКР в работе конференции «Российский ядерный арсенал: мифы, реальные угрозы и противодействие им»

Эксперты ЦИАКР приняли участие в работе конференции, организованной Центром исследования России…

подробнее...
30 июня 2017 18:59
ЦДАКР ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК ЕКСПОРТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ В ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОМУ СЕГМЕНТІ В УМОВАХ ВІЙНИ

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) підтримує розвиток експортного потенціалу України, - заявили інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур'єр» в ЦДАКР, коментуючи появу у ЗМІ інформації про можливу закупівлю Пакистаном українських танків «Оплот» та розвиток співробітництва із Саудівською Аравією у сфері літакобудування.

подробнее...
01 июня 2017 15:26
ЦДАКР: «ТЕРРОРИЗМ - СУЩНОСТЬ СУЩЕСТВОВАНИЯ СОВРЕМЕННОЙ РОССИИ»

В современном мире одним из самых эффективных способов достижения целей, как во внешней, так и внутренней политике (как это не прискорбно звучит) является терроризм. Ярким примером этому служит современная Россия...

подробнее...
28 мая 2017 15:21
ЦДАКР: ПОСІПАКИ ПУТІНА БОЯТЬСЯ УКРАЇНСЬКОЇ РОЗВІДКИ

Про «раптові прозріння» кремлівських шісток…

подробнее...
10 мая 2017 6:00
ПРАВОРАДИКАЛЬНІ ПОПЛІЧНИКИ КРЕМЛЯ. ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗРІЗ

Матеріал підготовлено в рамках діяльності міжнародного інформаційного консорціуму з протидії пропаганді РФ «Бастіон»

подробнее...
28 апреля 2017 9:20
ДИРЕКТОР ЦДАКР ЗАКЛИКАВ ДО ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКУ ОЗБРОЄНЬ В УКРАЇНІ

Україна має довести, що вона готова до ВТС з іноземними державами...

подробнее...
26 апреля 2017 8:55
Г.ПЕРЕПЕЛИЦЯ ПРЕДСТАВИТЬ СВОЮ КНИГУ-ДОСЛІДЖЕННЯ РОСІЙСЬКОЇ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ ПРОТИ УКРАЇНИ

Інститут зовнішньої політики ДАУ при МЗС України представляє на розсуд читачів нове видання про сучасну російсько-українську війну – книгу Г.М. Перепелиці « Україна – Росія: війна в умовах співіснування.

подробнее...
26 апреля 2017 7:30
ДИРЕКТОР ЦДАКР ЗАКЛИКАВ ВЛАДУ УКРАЇНИ ДЕМОНСТРУВАТИ ПОСЛІДОВНІСТЬ У СФЕРІ ВТС

Для організації успішного військово-технічного співробітництва (ВТС) сторони мають бути послідовними, а приватні оборонні підприємства мають отримати вільний доступ до світового ринку озброєнь.

подробнее...
24 апреля 2017 12:31
ЦДАКР: ТЕРАКТ ПРОТИ МІСІЇ ОБСЄ - КРЕМЛЬ ЯК СПОНСОР ТЕРОРИЗМУ

Загибель представника місії ОБСЄ на Донбасі стало черговим свідченням ролі Кремля як спонсора міжнародного тероризму.

подробнее...
14 марта 2017 16:07
М.САМУСЬ ВИСТУПИВ НА КОНФЕРЕНЦІЇ В ПОЗНАНІ

2-3 лютого 2017 року заступник директора ЦДАКР з міжнародних питань Михайло Самусь взяв участь у міжнародній конференції «The Future of Crimea - geopolitical consequences of Russian-Ukrainian conflict in context of international stabilization», яка була організована Вищою школою соціальних наук, Познань, Польща.

подробнее...
28 февраля 2017 16:05
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИХ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РОЗРОБОК ПОДВІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, А ТАКОЖ ВИСТАВКА СУЧАСНИХ ОЗБРОЄНЬ

Презентація нових оборонних технологій та розробок подвійного призначення, а також виставка сучасних озброєнь відбудеться 1 березня об 11.00 на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

подробнее...
09 февраля 2017 11:31
ЦДАКР НЕ ПІДТРИМАВ ВВЕДЕННЯ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ І ВИРОБНИКІВ ОВТ

ЦДАКР не підтримав введення ліцензування для розробників і виробників озброєння та військової техніки та направив до Комітету з питань промислової політики та підприємництва відповідну аналітичну записку з роз’ясненням позиції аналітичного центру.

подробнее...
02 февраля 2017 10:44
ЦДАКР ПРЕДСТАВИВ ДОПОВІДЬ ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ, ЕКСПОРТУ/ІМПОРТУ ОЗБРОЄНЬ ПІД ЧАС МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ У КИЄВІ

Тема доповіді: «Регулювання закупівель, експорту/імпорту озброєнь і військової техніки в Україні. Особливості і шляхи удосконалення»

подробнее...
24 января 2017 16:00
Як Росія готує найманців для війни проти України - прес-конференція ЦДАКР у "Главкомі"

24 січня 2017 р. В.Бадрак і М.Самусь оприлюднили на прес-конференції у «Главкомі» загальні прогнози ЦДАКР щодо подальших кроків Кремля. Фахівці також представили нове дослідження ЦДАКР «Правові аспекти залучення громадян РФ, осіб без громадянства та іноземців до військової контрактної служби в ЗС РФ з метою агресії проти України та можлива відповідь України»

подробнее...
22 января 2017 8:34
«ЯК РОСІЯ ГОТУЄ НАЙМАНЦІВ ДЛЯ ВІЙНИ ПРОТИ УКРАЇНИ» - прес-конференція ЦДАКР у ГЛАВКОМ

24 січня 2017 року, 11.30, Главком Прес-конференція експертів Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння «Як Росія готує найманців для війни проти України».

подробнее...
21 декабря 2016 10:04
ЦДАКР БЕРЕ УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ ЛІГИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ - ПОТУЖНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ ОПК

Рішення створити неурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення, було прийняте під час ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016» керівниками декількох десятків таких структур. На цей час завершується юридичне оформлення об’єднання під назвою «Ліга оборонних підприємств України» (далі - Ліга). Прес-реліз

подробнее...
02 декабря 2016 15:52
Правові аспекти залучення громадян РФ, осіб без громадянства та іноземців до військової контрактної служби в ЗС РФ з метою агресії проти України. Можливі відповіді України

Дослідження виконане групою експертів ЦДАКР в рамках формування системи громадської протидії російській агресії проти України.

подробнее...
25 ноября 2016 19:10
ЦДАКР ВИСТУПАЄ ЗА АКТИВІЗАЦІЮ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОПОРУ ІНФОРМАЦІЙНІЙ АГРЕСІЇ КРЕМЛЯ

За результатами проведення круглого столу «Нереалізований потенціал України у протидії російській агресії. Формування нових механізмів інформаційної активності» 23 листопада 2016 року було підписано Меморандум про взаємодію, що уклали Київський національний університет імені Тараса Шевченка та міжнародне громадське об'єднання «Міжнародний інформаційний консорціум «Бастіон» (ЦДАКР є активним учасником МІК «Бастіон»).

подробнее...
22 ноября 2016 23:28
IN THE SHADOW OF MORDOR: НОВАЯ КНИГА О РОССИЙСКО-УКРАИНСКОЙ ВОЙНЕ

В США вышел новый роман In the Shadow of Mordor (В тени Мордора). Авторы: американский писатель, бывший сотрудник ЦРУ с почти тридцатилетним стажем Майкл Дэвидсон и постоянный автор ЦИАКР, известная публицист и аналитик Ксения Кириллова.

подробнее...
17 ноября 2016 9:00
Дмитро КОЗЛОВ: «ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ПРЕЗИДЕНТАМИ США ТА УКРАЇНИ?»

Трамп і Порошенко мають спільну рису. Вони обоє зі світу бізнесу. Тому у них багато точок дотику. Про це розповів Дмитро Козлов, керівник Лабораторії аналізу особистості Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння під час прес-конференції в прес-центрі «Главкома».

подробнее...
29 октября 2016 11:03
ЦДАКР ЯК СКЛАДОВА МГО «БАСТІОН» ПІДПИСАВ ІЗ РНБО МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ З МЕТОЮ ПРОТИДІЇ РОСІЙСЬКІЙ ПРОПАГАНДІ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і міжнародне громадське об'єднання «Міжнародний інформаційний консорціум «Бастіон» 28 жовтня підписали Меморандум про взаємодію з метою протидії російській пропаганді.

подробнее...
24 октября 2016 22:38
УКРАЇНСЬКІ ЕКСПЕРТИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У ПРАЗІ ОСТАННІ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ У СФЕРІ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ

11-14 жовтня ц.р. представники ЦДАКР Михайло Самусь та Володимир Копчак разом з президентом Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайлом Гончарем презентували в Празі (Чеська Республіка) останні результати досліджень у сфері гібридної війни.

подробнее...
22 октября 2016 13:24
ВАЛЕНТИН БАДРАК - В ЕФІРІ «ПАРАЛЕЛЕЙ»

Фахівець у сфері впливу засобів масової інформації, директор неурядової, аналітичної організації «Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння» (ЦДАКР) – у програмі «Паралелі» про інформаційний фронт Кремля та інструментарій протидії для того, щоб не програти…

подробнее...
14 октября 2016 10:00
ЦДАКР У КИШИНЕВІ ПРЕЗЕНТУВАВ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ КРЕМЛЯ ПРОТИ УКРАЇНИ

6-7 жовтня ц.р. у столиці Республіки Молдова експерти ЦДАКР провели серію заходів, присвячених обговоренню різних аспектів гібридної агресії Кремля проти України та низці загроз Молдові та іншим країнам регіону з боку Москви…

подробнее...
07 октября 2016 6:15
«НОВІ ЗАГРОЗИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ КРЕМЛЯ. ДІЇ УКРАЇНИ У ВІДПОВІДЬ» - ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЦДАКР

06 жовтня в інформаційному агентстві «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбулася прес-конференція на тему: «Нові загрози інформаційних операцій Кремля. Які дії України?».

подробнее...
02 октября 2016 12:00
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ГІБРИДНА ВІЙНА ПО-РОСІЙСЬКИ» У МЦОБ (ЕСТОНІЯ)

30 вересня ц.р. ЦДАКР презентував книгу Юрія Федорова «Гібридна війна по-російськи» у Міжнародному центрі оборони та безпеки (Таллінн, Естонія).

подробнее...
19 августа 2016 10:15
ЯК ЕФЕКТИВНО ПРОТИСТОЯТИ ШИРОКОМАСШТАБНІЙ АГРЕСІЇ КРЕМЛЯ – КРУГЛИЙ СТІЛ ЦДАКР

17 серпня 2016 року в Києві Центр досліджень армії конверсії та роззброєння (ЦДАКР) провів круглий стіл на тему «Можливості оперативного удосконалення підготовки оборони України і комплексної протидій агресії Кремля».

подробнее...
16 августа 2016 8:51
ГРА У КЛАСИКУ: ЧОГО НАС ВЧАТЬ ВІЙСЬКОВІ ПРОВОКАЦІЇ ХХ СТОЛІТТЯ?

Директор ЦДАКР Валентин Бадрак взяв участь в авторській програмі Сергія Рахманіна на телеканалі ZIK.

подробнее...
11 августа 2016 9:58
ПУТІН ГОТОВИЙ ПОЧАТИ ПОВНОМАСШТАБНУ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ - ЦДАКР

Путін готовий почати повномасштабну війну проти України – прес-конференція ЦДАКР. ВІДЕО

подробнее...
28 июля 2016 15:20
ЦИАКР: УКРАИНА МОЖЕТ РЕАЛИЗОВАТЬ ПРОГРАММУ НАТО SALIS БЕЗ РОССИИ

SALIS без Росії не лише можливий, а й доцільний...

подробнее...
20 июля 2016 8:39
ЕКСПЕРТИ ПІДВЕЛИ ПОПЕРЕДНІ ПІДСУМКИ САМІТУ НАТО

Міжнародну конференцію «Саміт НАТО у Варшаві – результати для України» провели у Києві 19 липня Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) та Представництво НАТО в Україні.

подробнее...
13 июля 2016 14:00
«ГИБРИДНАЯ ВОЙНА ПО-РУССКИ». ЦИАКР ПРЕДСТАВИЛ В БРЮССЕЛЕ КНИГУ РОССИЙСКОГО ИССЛЕДОВАТЕЛЯ ЮРИЯ ФЕДОРОВА

13 июля 2016 года в столице Евросоюза и НАТО прошла конференция «Гибридная война и политика России в Европе».

подробнее...
25 июня 2016 12:27
«БАСТИОН» ПРОТИВ РОССИЙСКОЙ ПРОПАГАНДЫ

ЦИАКР подписал Меморандум о сотрудничестве неправительственных организаций и создании международного информационного консорциума по противодействию пропаганде Российской Федерации «БАСТИОН»

подробнее...
06 мая 2016 10:52
«ЗБРОЯ СУДНОГО ДНЯ»: презентація документально-фантастичного роману ЮРІЯ ЩЕРБАКА

12 травня 2016 року в Києві відбулася презентація документально-фантастичного роману Юрія ЩЕРБАКА «ЗБРОЯ СУДНОГО ДНЯ». Захід відбувся в Національному музеї літератури України, видавництво «Ярославів Вал». Адреса: вул. Б.Хмельницького, 11 (станція метро «Театральна»).

подробнее...
26 апреля 2016 23:00
В ОЧЕРЕДНОЙ РАЗ РОССИЯ ТУШИТ ПОЖАР БЕНЗИНОМ: В.СОЛОВЬЯН О ЧЕТЫРЕХДНЕВНОЙ ВОЙНЕ В КАРАБАХЕ ДЛЯ АРМЯНСКОГО ИЗДАНИЯ «АРАВОТ»

С руководителем внешнеполитических проектов ЦИАКР Владимиром Соловьяном газета «Аравот» побеседовала о Четырехдневной войне в Нагорном Карабахе, событиях, предопределивших ее, и возможном дальнейшем развитии ситуации.

подробнее...
20 апреля 2016 11:46
«Темпи і якість оборонного реформування не відповідають нинішньому рівню загроз», - Валентин Бадрак в ексклюзивному інтерв’ю виданню «ГЛАВКОМ»

Після початку військової агресії Росії, окупації Криму у вітчизняних збройних силах сталися суттєві зміни. Для армії закуповується нова техніка, забезпечення і зарплата військовослужбовців зросли. Та попри це в вузькому експертному середовищі керівництво держави нещадно критикують. Політичний процес в нашій країні відсунув на другий план рішення ключових задач щодо безпеки...

подробнее...
15 апреля 2016 15:30
ЦДАКР: НАТО МАЄ НЕГАЙНО РОЗПОЧАТИ ПРАКТИЧНІ ЗАХОДИ ІЗ ПРОТИДІЇ РОСІЙСЬКІЙ АГРЕСІЇ

Напередодні засідання Ради Росія-НАТО, Російська Федерація, діючи в кращих традиціях СРСР, намагається підняти градус міжнародної обстановки і здійснює широкомасштабні провокації за всім стратегічним периметром протистояння з Альянсом.

подробнее...
05 апреля 2016 14:07
ЦДАКР: МОЛДОВІ ВРЕШТІ-РЕШТ СЛІД ВИВЧИТИ УРОКИ УКРАЇНИ

Зруйнувати інформаційні стереотипи, що панують у Молдові, спробували експерти Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь та Антон Міхненко, які відвідали Кишинів і провели там ряд публічних зустрічей, лекцій та виступів для місцевих ЗМІ.

подробнее...
01 апреля 2016 11:31
ЦДАКР презентував проект "Історії подолання від українських вояків"

Війна пройшлася катком по долях багатьох українців. Проект Кремля, організований авантюристом Володимиром Путіним, викликав загибель тисяч людей, руйнування цілого регіону, залишив багатьох людей інвалідами, багатьом запропонував розпочати життя знову. Ті, хто так чи інакше вступили у боротьбу за нову реальність, опинилися наодинці із своєю бідою. Із необхідністю робити вибір…

подробнее...
22 марта 2016 12:47
ЦДАКР: ТЕРАКТИ В БРЮССЕЛІ МАЮТЬ НАРЕШТІ РОЗБУДИТИ ЄВРОПУ

Теракти в Брюсселі 22 березня знову стали смертельним сюрпризом для бельгійських та європейських спецслужб. Знову страх, беззахисність і нерозуміння причин та наслідків.

подробнее...
22 марта 2016 10:00
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКОВОГО ПРОЕКТУ «ІСТОРІЇ ПОДОЛАННЯ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ВОЯКІВ»

31 березня 2106 року. Національна парламентська бібліотека України, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння. Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал, 3-й поверх. Початок о 14:00, тел.: 485-17-95. Запрошуємо до участі всіх охочих.

подробнее...
14 марта 2016 18:25
ЦДАКР ВИСТУПИВ СПІВОРГАНІЗАТОРОМ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ «МІЛІТАРИЗАЦІЯ ОКУПОВАНОГО КРИМУ ЯК ЗАГРОЗА МІЖНАРОДНІЙ БЕЗПЕЦІ»

Два роки окупації Криму Російською Федерацією яскраво продемонстрували не лише українцям, а й світовій спільноті дійсні причини захоплення півострову – побудова чорноморської фортеці та створення плацдарму для реалізації військових погроз країнам Європи. Для Кремля питання захисту «руських» чи «російськомовного населення» не було першочерговим, а було і залишається лише підставою для досягнення власних інтересів та задоволення імперських амбіцій.

подробнее...
12 марта 2016 13:21
ЦДАКР ВИСТУПИТЬ СПІВОРГАНІЗАТОРОМ ПЕРШОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ДЕОКУПАЦІЇ КРИМУ

14 березня цього року у Києві відбудеться Міжнародна конференція «Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці».

подробнее...
01 марта 2016 20:19
ЦДАКР: ВИКЛИКИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА ЛЮТОГО 2016

Триваюче посилення негативних тенденцій розвитку ситуації довкола та всередині України залишається головним трендом останніх тижнів.

подробнее...
13 января 2016 16:05
ЦДАКР ТА DEFENSE EXPRESS ПІДТРИМАЛИ ПОЗИЦІЮ КОМАНДУВАННЯ ВМСУ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ РОЗВИТКУ ЦЬОГО ВИДУ ЗСУ

12 січня в Одесі відбулося перше робоче засідання командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та експертної групи Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння та ІКК Defense Express з питань перспектив розвитку національного флоту. Засідання та проведення експертного круглого столу було ініційоване командувачем ВМСУ віце-адміралом Сергієм Гайдуком, який також взяв участь у заході.

подробнее...
07 декабря 2015 12:28
«ХРОНИКИ ПЕРЕВООРУЖЕНИЯ ВСУ. ПРОБЛЕМЫ, ПРИЧИНЫ И ПОИСК АЛЬТЕРНАТИВНЫХ ПУТЕЙ», - директор ЦДАКР на пресс-конференции в «Главкоме»

Во время мероприятия были проанализированы процессы перевооружения Украинской Армии за последние пятнадцать лет, а также поиск альтернативных пути перевооружения.

подробнее...
03 декабря 2015 10:32
ДИРЕКТОР ЦДАКР ЗУСТРІВСЯ З ВИКЛАДАЧАМИ ТА СЛУХАЧАМИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КНУ ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА

Напередодні 24-річниці Збройних Сил України та на запрошення командування Військового інституту КНУ імені Т.Шевченка в рамках військово-патріотичної та інформаційно-пропагандистської роботи було проведено зустрічі з директором Центру арміїї, конверсії та озброєння Валентином Бадраком.

подробнее...
02 декабря 2015 9:55
ЦДАКР: ЕНЕРГЕТИЧНА БЛОКАДА КРИМУ ЗНИЖУЄ БОЄЗДАТНІСТЬ ВІЙСЬК АГРЕСОРА

Енергетична блокада Криму, окрім економічного, морально-психологічного та інформаційного аспектів, має суттєве воєнне значення...

подробнее...
21 ноября 2015 9:20
ЦИАКР: «ФЕЙК О ПОСТАВКАХ ПЗРК ДЛЯ ИГИЛ ЧЕРЕЗ УКРАИНУ: КОМУ-ТО СРОЧНО НУЖНО ПОДВЯЗАТЬ УКРАИНУ К ТЕРРОРИСТАМ»

Неоднократные обращения журналистов различных отечественных и иностранных СМИ за комментариями вынуждает ЦИАКР сделать заявление по поводу, еще утром 20-го ноября казавшемуся совершенно не заслуживающим внимания.

подробнее...
11 ноября 2015 10:37
Директор ЦДАКР візьме участь у спільній прес-конференції 12 листопада 2015

Валентин Бадрак, Вячеслав Смирнов, Василий Осьодло «Посттравматический синдром: рекомендации военнослужащим и членами их семей». Пресс-конференция

подробнее...
19 октября 2015 9:15
ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ В РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ «МІЖМОР’Я: ВІД ГДАНСЬКА ДО ОДЕСИ»

Керівник зовнішньополітичних проектів Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Володимир Солов’ян взяв участь в роботі круглого столу, організованого «Балтійсько-Чорноморською Конфедерацією» (ГО БЧК)…

подробнее...
10 октября 2015 22:44
ЕКСПЕРТНА РАДА З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ ЦДАКР ПРОВЕЛА РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ДЕПУТАТОМ ДЕРЖДУМИ РОСІЇ ІЛЛЕЮ ПОНОМАРЬОВИМ

Під час зустрічі експерти підняли та обговорили низку питань, включно з продовженням економічних санкцій проти РФ, формуванням міжнародної антипутінської експертної мережі, проблеми сприйняття західним співтовариством української та російської еліт.

подробнее...
07 октября 2015 7:51
ЦДАКР відкрив проект допомоги "людям війни"

Громадянське суспільство має піклуватися про тих, хто захищав рідну Українську землю та продовжує боронити її у зоні зіткнення із російським агресором!

подробнее...
07 сентября 2015 7:00
АНОНС: ЦДАКР ПРЕДСТАВИТЬ У ЛЬВОВІ ПРОЕКТ «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ ВІЙНИ - КНИЖКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ» (10 вересня 2015 року)

10 вересня у Львові 10.00 - 11.00 - Голуба зала Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) 15.30 - 17.00 - Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (вулиця Героїв Майдану, 32)

подробнее...
23 августа 2015 9:00
ЦИАКР ПРЕДСТАВИЛ СОЦИАЛЬНО-ПАТРИОТИЧЕСКИЙ ПРОЕКТ «ГЕРОИ СОВРЕМЕННОЙ УКРАИНЫ»

Центр исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) в канун Дня Независимости страны представил социально-патриотический проект «ГЕРОИ СОВРЕМЕННОЙ УКРАИНЫ».

подробнее...
18 августа 2015 10:06
АНОНС !!! «ГЕРОИ СОВРЕМЕННОЙ УКРАИНЫ» - ПРЕЗЕНТАЦИЯ СОЦИАЛЬНО-ПАТРИОТИЧЕСКОГО ПРОЕКТА ЦИАКР (УНИАН, 20 августа 2015 г., 13.30)

20 августа УНИАН, 13.30 Центр исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) представит социально-патриотический проект «Герои современной Украины», который подготовлен с целью поднятия морально-боевого духа и укрепления позитивной самоидентификации украинцев в условиях ведущейся войны России против Украины. В ходе пресс-конференции будут названы герои Российско-украинской войны 2014 – 2015 годов, чьи действия значительно повлияли на развитие у украинцев способности к противостоянию с внешним врагом.

подробнее...
06 августа 2015 15:25
ГОЛОВА ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ АНАЛІТИЧНІЙ ПРОГРАМІ UA TEA TIME

Голова експертної ради ЦДАКР Леонід Поляков взяв участь у телевізійній аналітичній програмі UA Tea Time з Олів’є Ведріном та Сергієм Велічанським.

подробнее...
07 июля 2015 10:18
ЕКСПЕРТНА РАДА ПРОПОНУЄ СТВОРИТИ ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

Експертна Рада з питань національної безпеки наголошує на необхідності посилення уваги Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України до розвідувальних органів держави, удосконалення їх роботи та всебічного забезпечення. З метою підвищення ефективності їх роботи Експертна Рада пропонує створити окремий Комітет Верховної Ради України з питань спеціальних служб (СЗР, ГУР МОУ, СБУ).

подробнее...
15 июня 2015 10:08
ЕР ЗВЕРНУЛАСЯ ДО КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО ТА ГРОМАДСЬКОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО ЦИВІЛЬНОГО КОНТРОЛЮ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ДЕРЖАВИ

Експертна Рада з питань національної безпеки (далі - Експертна Рада) наголошує на необхідності удосконалення в Україні системи демократичного цивільного парламентського та громадського контролю у сфері безпеки і оборони держави.

подробнее...
20 мая 2015 23:18
ЕКСПЕРТНА РАДА ЗАКЛИКАЛА ВЛАДУ УДОСКОНАЛИТИ СИСТЕМУ РЕАГУВАННЯ НА ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Експертна Рада з питань національної безпеки (далі - Експертна Рада) наголошує на збільшенні та загостренні для України загроз в інформаційній сфері.

подробнее...
17 апреля 2015 12:04
ЦДАКР ВИСТУПИВ СПІВОРГАНІЗАТОРОМ МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ «СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ДЕРЖАВАМИ НАТО ТА ЄС В ОБОРОННІЙ СФЕРІ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ»

16 квітня 2015 року Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння та Національний інститут стратегічних досліджень за підтримки Офісу зв’язку НАТО в Україні (Мережа партнерства Україна-НАТО) за інформаційної підтримки Defense Express провели міжнародний круглий стіл «Співробітництво між Україною та державами НАТО та ЄС в оборонній сфері: стан, проблеми та шляхи подальшого розвитку». В заході взяли участь представники органів державної влади, оборонної промисловості, військові експерти та громадського сектору України, а також представники НАТО та оборонно-промислових кіл європейських країн.

подробнее...
02 апреля 2015 12:22
ЕКСПЕРТИ ЦДАКР ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ «ПОЛІТИЧНІ КОМУНІКАЦІЇ ЗА УМОВ МІЖДЕРЖАВНИХ КОНФЛІКТІВ: ДОСВІД УКРАЇНИ ДЛЯ ЄВРОПИ»

Захід відбувся 30 березня 2015 р. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Організаторами круглого столу виступили кафедра міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин (Київ, Україна) та факультет політології Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща).

подробнее...
25 марта 2015 15:24
ЕКСПЕРТНА РАДА ВИСТУПИЛА ЗА ПРИСКОРЕННЯ СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ ОБОРОННИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ УКРАЇНИ

Переважна більшість фахівців Експертної ради з питань національної безпеки виступила за створення єдиного органу управління оборонними підприємствами України. Зокрема, під час засідання Експертної ради 24 березня 2015 року за ініціативою Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) відбулося фахове обговорення проблем удосконалення діяльності Кабінету Міністрів, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій щодо забезпечення посилення оборони держави, оснащення Збройних Сил та інших військових формувань озброєнням і військовою технікою, ефективної роботи оборонної промисловості, здійснення військово-технічного співробітництва з іноземними державами тощо.

подробнее...
24 марта 2015 11:51
ГОЛОВА ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ ЦДАКР ЛЕОНІД ПОЛЯКОВ ДАВ КОМЕНТАР «ЕСПРЕСО.TV»

В ефірі «Еспресо.TV» Леонід Поляков військовий експерт, перший заступник міністра оборони України (2005 – 2008 рр.), заступник міністра оборони України (2104 р.), голова Експертної ради ЦДАКР про проблеми побудови обороноздатності Української Армії…

подробнее...
20 марта 2015 13:33
ЦДАКР ТА «РАДА РЕФОРМ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ» ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ «НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ АГРЕСІЇ З БОКУ РОСІЇ»

19 березня в інформагентстві «Укрінформ» відбувся круглий стіл «Невідкладні заходи щодо підвищення обороноздатності України в умовах агресії з боку Росії», організаторами якого виступили Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) та громадська ініціатива «Рада Реформ Національної Безпеки».

подробнее...
18 марта 2015 17:42
«ЗАПАДНОМУ СООБЩЕСТВУ НЕ СТОИТ НЕДООЦЕНИВАТЬ ПОТЕНЦИАЛ ПУТИНА», – ЕВГЕНИЙ МАРЧУК И ВЛАДИМИР ОГРЫЗКО НА ПРЕЗЕНТАЦИИ ИССЛЕДОВАНИЯ «РОССИЯ ПОСЛЕ ПУТИНА. ВОЗМОЖНЫЕ МОДЕЛИ»

Результаты исследования «Россия после Путина. Возможные модели» авторы проекта директор Центра исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) Валентин Бадрак и руководитель Лаборатории анализа личности ЦИАКР Дмитрий Козлов представили 17 марта 2015 г. военным атташе стран НАТО и ЕС.

подробнее...
10 марта 2015 22:14
«РОССИЯ ПОСЛЕ ПУТИНА». ЭТО РЕАЛЬНО, НО ПРИ ОПРЕДЕЛЕННЫХ УСЛОВИЯХ, - презентация исследования ЦИАКР 15 марта 2015 года

Существует определенный набор условий для смены власти в России. Об этом 10 марта заявили авторы исследования «Россия после Путина. Возможные модели» Валентин Бадрак и Дмитрий Козлов в ходе представления работы украинским СМИ.

подробнее...
26 февраля 2015 18:25
ПІВДЕННИЙ НАПРЯМОК ПОТРЕБУЄ НЕВІДКЛАДНОГО ПОСИЛЕННЯ – ЕКСПЕРТНА РАДА З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

25 лютого 2015 року відбулося засідання Експертної Ради (ЕР) з питань національної безпеки, яке розглянуло оперативні питання щодо можливостей посилення південного напрямку. Свої рекомендації Експертна рада спрямувала відповідним структурам української влади. Нижче надано перелік рекомендацій, які, за висновком експертів ЕР, можуть оприлюднюватися у відкритому режимі.

подробнее...
09 февраля 2015 11:50
«ВІЙНУ МОЖНА ВИГРАТИ, ШВИДКО ЗМІНЮЮЧИСЬ» - ЕКСПЕРТНА РАДА

Неурядова Експертна рада з питань національної безпеки, яка з січня ц.р. почала активну співпрацю з ініціативною групою депутатів Верховної Ради України, розглянула можливість застосування невідкладних заходів з метою посилення обороноздатності країни.

подробнее...
29 января 2015 15:46
ЕКСПЕРТНА РАДА РОЗПОЧАЛА ВЗАЄМОДІЮ З ІНІЦІАТИВНОЮ ГРУПОЮ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Неурядова Експертна рада з питань національної безпеки у січні почала активну взаємодію з ініціативною групою депутатів Верховної Ради України, які небайдужі до створення потужної національної армії та суттєвого посилення сектору безпеки країни і оборони України. Так, за пропозицією віце-спікера Парламенту О.І.Сироїд відбулося спільне обговорення можливих напрямів співпраці з незалежними фахівцями оборонного сектору, спільної підготовки найбільш необхідних на даний час законопроектів у цій сфері.

подробнее...
19 января 2015 11:11
ЦИАКР ИНИЦИИРОВАЛ ПРОВЕДЕНИЕ РЕФОРМЫ ОБОРОННОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ

В ходе заседания неправительственного Экспертного совета по вопросам национальной безопасности (16 января 2014 года) Центр исследования армии, конверсии и разоружения инициировал проведение реформы оборонной промышленности.

подробнее...
15 декабря 2014 11:25
НАРІЖНИЙ КАМЕНЬ ОБОРОННОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Військово-політичне керівництво України має невідкладно сформувати нову ідеологію забезпечення житлом людей у погонах – усіх, хто служить у збройних формуваннях держави. На цьому наголошують фахівці Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, вказуючи, що житлове питання залишається та залишатиметься у майбутньому центральним мотиватором для офіцерів, а також солдатів і сержантів, що вирішили служити за контрактом.

подробнее...
05 декабря 2014 12:42
ЦДАКР: УКРАЇНА ОТРИМАЛА ШАНС СТВОРИТИ НОВУ АРМІЮ

Керівник Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак заявляє, що Україна в умовах агресії Росії отримала шанс створити нову армію. Про це він сказав на прес-конференції в УНІАН на тему: «Як зупинити агресію Путіна».

подробнее...
19 ноября 2014 21:00
ЦДАКР: СТАНУТ ЛИ СТРАНЫ БАЛТИИ ПОСЛЕДУЮЩИМИ ОБЪЕКТАМИ ВОЕННОЙ АГРЕССИИ В.ПУТИНА?

По оценкам военных экспертов Центра исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР), после решения «украинской проблемы», следующим объектом военной агрессии со стороны России могут стать страны Балтии и Казахстан. И все-таки, аналитики уверены, в наибольшей зоне риска именно Прибалтийские государства, в силу того факта, что их использование в качестве полигона для демонстрации силы выглядит очень соблазнительно для хозяина Кремля.

подробнее...
14 ноября 2014 13:22
ВІДПОВІДЬ ПЛАНУ ПУТІНА - АДЕКВАТНА ПІДГОТОВКА ДЕРЖАВИ ДО ВІЙНИ

«Відповідно до аналізу ЦДАКР, акт агресії може відбутися ще до початку зими. Однак, найбільш вірогідним для російської агресії може виявитися друга половина зими, зокрема, лютий 2015 року», - з оголошення досить сумних висновків аналітиків розпочався 13 листопада круглий стіл Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) «Шляхи посилення оборонного потенціалу України задля унеможливлення зовнішньої агресії».

подробнее...
12 ноября 2014 18:32
ЗДАТНІСТЬ УКРАЇНИ НАЛЕЖНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВІЙНИ З РОСІЄЮ СТАЄ ГОЛОВНИМ ВИКЛИКОМ ЧАСУ - ЦДАКР проводить круглий стіл 13.11.2014

13 листопада 2014 року Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) проводиться круглий стіл на тему «Шляхи посилення оборонного потенціалу України задля унеможливлення зовнішньої агресії» (10.30-13.30 в конференц-залі державного інформаційного агентства «Укрінформ», м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16). Основні виклики і ризики другої половини листопада 2014 року пов’язані із можливістю нового етапу війни Росії проти України...

подробнее...
04 ноября 2014 11:42
ВИЙШЛА НОВА БРОШУРА «ЯК ПРОТИСТОЯТИ АГРЕСІЇ ВОЛОДИМИРА ПУТІНА»

Вийшла нова брошура «Як протистояти агресії Володимира Путіна», що містить експертні оцінки та рекомендації для силових структур України. ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКА НЕ МОЖЕ БУТИ ДЕШЕВОЮ…

подробнее...
12 октября 2014 19:22
Відбулося чергове засідання Експертної ради з питань національної безпеки «МАЙБУТНЄ ВМС УКРАЇНИ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСНАЩЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ».

10 жовтня 2014 року відбулося чергове засідання Експертної ради з питань національної безпеки «Майбутнє ВМС України. Актуальні питання оснащення та забезпечення».

подробнее...
16 сентября 2014 10:36
ЕКСПЕРТИ ЦДАКР НАГОЛОШУЮТЬ НА ОСНОВНИХ ВИКЛИКАХ І РИЗИКАХ ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ…

Основні виклики і ризики першої половини вересня 2014 року пов’язані із приготуванням Росії до масштабної війни та закріпленням на територіях, де відбулося вторгнення підрозділів регулярної російської армії на територію України

подробнее...
24 июля 2014 13:16
ДИРЕКТОР ЦДАКР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАННЯХ З ПИТАНЬ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ДЕРЖАВИ

Директор Центру досліджень армії, конверсії та озброєння Валентин Бадрак взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Обороноздатність України у ХХІ столітті: виклики, загрози та шляхи їх подолання», що пройшли у Верховній Раді України 23 липня 2014.

подробнее...
14 июля 2014 14:28
ЕКСПЕРТНА РАДА У ГАЛУЗІ БЕЗПЕКИ РОЗГЛЯНУЛА НЕВІДКЛАДНІ ТА СТРАТЕГІЧНІ КРОКИ З ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВИ ДО ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

11 липня 2014 року відбулося чергове засідання Експертної ради з питань національної безпеки. Зокрема, в засіданні взяли участь заступник міністра оборони України адмірал Кабаненко І.В. та заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Уруський О.С.

подробнее...
14 июня 2014 1:16
ЕКСПЕРТНА РАДА У ГАЛУЗІ БЕЗПЕКИ РОЗГЛЯНУЛА ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ РОЗВІДУВАЛЬНОГО СПІВТОВАРИСТВА

Переважна більшість фахівців Експертної ради у галузі безпеки виступило за створення в Україні розвідувального співтовариства.

подробнее...
15 мая 2014 12:11
ПЕРЕПЕТІЇ АТО НА ДОНБАСІ

Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак дав коментар «Майдан ТБ» стосовно останніх перепетій АТО на Донбасі. Ведуча – Ірина Ткаченко.

подробнее...
30 апреля 2014 12:12
Експертна рада у галузі національної безпеки закликає негайно створити Ставку ВГК

Ставка Верховного Головнокомандуючого потрібна для оперативної реалізації контрстратегії, випереджувальної за змістом, гнучкою за формами та способами дій, в тому числі прихованих

подробнее...
26 апреля 2014 10:12
ЦДАКР ВИСТУПИВ ОРГАНІЗАТОРОМ КРУГЛОГО СТОЛУ «ЯК РОЗВИВАТИ ОБОРОННИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ В НОВИХ УМОВАХ»

25 квітня 2014 року в Києві відбувся круглий стіл «Як розвивати оборонний потенціал України в нових умовах».

подробнее...
24 апреля 2014 14:01
ВЫШЕЛ В СВЕТ НОВЫЙ АНАЛИТИЧЕСКИЙ ПРОДУКТ ЦИАКР

Центр исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) выпустил в свет новый аналитический продукт - обзор в сфере безопасности «ВИКЛИКИ та РИЗИКИ».

подробнее...
17 апреля 2014 13:46
ЕКСПЕРТНА РАДА З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ: ЗАТВЕРДЖЕНО ВІДПОВІДНИЙ МЕМОРАНДУМ

В Україні розпочинає роботу Експертна Рада з питань національної безпеки.

подробнее...
11 апреля 2014 18:51
ЦДАКР ІНІЦІЮВАВ СТВОРЕННЯ НЕДЕРЖАВНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) ініціював створення недержавної Експертної Ради з питань національної безпеки як спеціалізованого профільного форуму.

подробнее...
10 апреля 2014 10:11
Валентин БАДРАК: «НАМ ТРЕБА ПСИХОЛОГІЧНО ГОТУВАТИСЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ НА КОРДОНАХ»

Директор ЦДАКР дав розгорнутий коментар виданню «Урядовий кур’єр»

подробнее...
26 марта 2014 11:59
«УКРАИНЕ НУЖНО ИСКОРЕНЯТЬ НЫНЕШНИЙ УРОВЕНЬ ПАЦИФИЗМА» - директор ЦИАКР принял участие в программе «Шустер Live»

Если Украина не покажет свою готовность к войне с российской агрессией, то такая война может начаться… Валентин БАДРАК принял участие в программе «Шустер Live» 25 марта 2014 года.

подробнее...
25 марта 2014 17:28
«ТІ, ХТО ВИТРИМАЛИ ТИСК І НАПРУГУ БОЙОВОЇ СИТУАЦІЇ, СКЛАДУТЬ ОСНОВУ МАЙБУТНІХ СПРАВЖНІХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ»

Заступник міністра оборони Леонід ПОЛЯКОВ 24 березня 2014 року взяв участь в програмі «Час. Підсумки дня» на «5 каналі».

подробнее...
14 марта 2014 18:43
МЫ УЖЕ ВСЕ В СОСТОЯНИИ ВОЙНЫ… ЦИАКР провел конференцию на тему «В шаге от войны: о неотложных мерах для спасения Украины»

В пятницу 14 марта в "Укринформе" Центр исследований армии, конверсии и разоружения (ЦИАКР) и информационно-консалтинговая компания Defense Express провели совместную пресс-конференцию на тему «В шаге от войны: о неотложных мерах для спасения Украины».

подробнее...
12 марта 2014 12:05
Петро ШУЛЯК: «ЛИШЕ ВЕЛИКА БІДА ЗМУШУЄ ПОЛІТИКІВ ПОВЕРНУТИСЯ ОБЛИЧЧЯМ ДО СВЯТАЯ СВЯТИХ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ДЕРЖАВИ»

У продовження теми круглого стола «Невідкладні заходи для армії України на тлі агресії з боку Кремля» публікуємо виступ колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача сухопутних військ Петра ШУЛЯКА.

подробнее...
07 марта 2014 22:49
ЦИАКР провел круглый стол «НЕОТЛОЖНЫЕ МЕРЫ ДЛЯ АРМИИ УКРАИНЫ НА ФОНЕ АГРЕССИИ СО СТОРОНЫ КРЕМЛЯ»

7 марта 2014 Центр исследований армии, конверсии и разоружения в пресс-центре Украинского национального информационного агентства Укринформ провел заседание круглого стола на тему: «Неотложные меры для армии Украины на фоне агрессии со стороны Кремля».

подробнее...
04 марта 2014 22:29
«ПУТІН КОЛИВАЄТЬСЯ» І НЕ ЛИШЕ - Директор ЦДАКР дав коментар «Громадському ТВ»

Директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин БАДРАК взяв участь в телемарафоні, організованому «Громадським ТВ». Серед низки важливих питань головним природно стала агресія Росії проти України…

подробнее...
04 марта 2014 20:14
СУПРУГА ОФИЦЕРА РОССИЙСКОЙ АРМИИ: «Я НЕ МОГУ БОЛЬШЕ МОЛЧАТЬ! У МЕНЯ СЕРДЦЕ КРОВЬЮ ОБЛИВАЕТСЯ!»

ЦИАКР удалось пообщаться с женой офицера российской армии. Публикуем текст разговора полностью и без правок. Нам нечего добавить…

подробнее...
03 марта 2014 12:00
ПУТИН В ШАГЕ ОТ КРОВОПРОЛИТИЯ: КАК ЕГО ОСТАНОВИТЬ

Блокировать деструктивную личность могут только объединенные усилия международного сообщества и неравнодушная Россия

подробнее...
26 февраля 2014 9:01
В КРЫМУ ФАКТИЧЕСКИ ПРЕДВОЕННАЯ СИТУАЦИЯ – НЕОБХОДИМО СРОЧНО ДЕЙСТВОВАТЬ – ЗАЯВЛЕНИЕ ДИРЕКТОРА ЦИАКР

Руководство РФ практически начало в Крыму отработку абхазского и южноосетинского сценария

подробнее...
18 февраля 2014 17:05
ОРУЖЕЙНЫЙ ГОД 2013: «ОБОРОНКА» РАЗВИВАЕТСЯ ЗА СЧЕТЭКСПОРТА - ЦИАКР

Эксперты ЦИАКР подвели итоги ВТС в 2013 года – традиционно опираясь на данные открытых источников и собственные базы данных. В жизни украинской оборонной промышленности 2013-й год характеризуется рядом противоречивых тенденций. Многие оборонные тренды обнадеживают наблюдателей. Хотя немало осталось и явлений, которые явно тормозят развитие оборонной промышленности. И все-таки, общая картина года внушает оптимизм и выглядит достаточно привлекательно.

подробнее...
18 декабря 2013 13:38
ЦИАКР ПРИНЯЛ УЧАСТИЕ В КОНФЕРЕНЦИИ ПО ПЕРЕВООРУЖЕНИЮ ВСУ

Конференція «Проблемні питання розвитку ОВТ»

подробнее...
04 мая 2013 10:50
ЦИАКР ПРОВЕЛ СОВМЕСТНУЮ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЮ С КОМПАНИЕЙ DEFENSE EXPRESS И ЕЖЕНЕДЕЛЬНИКОМ «КОММЕНТАРИИ»

Задекларированный Генеральным штабом переход украинской армии на исключительно контрактую основу потребует от бюджета более 8 млрд. гривен в год - и это только на содержание солдат и офицеров.

подробнее...
07 июля 2012 12:16
ЦДАКР ЗАВЕРШИВ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПРОЕКТ З НАТО

5 липня 2012 року в Севастополі Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) спільно з Офісом зв’язку НАТО в Україні проводиться міжнародний круглий стіл «Виховання доброчесності і боротьба з корупцією в оборонних структурах: досвід України». Севастопольським заходом завершується цикл з 4-х круглих столів, проведених в Україні. Нагадаємо, що перші три форуми відбулися в Києві, Львові і Харкові (відповідно 17, 27 квітня і 26 червня 2012 року).

подробнее...
30 августа 2010 0:00
ЦИАКР СТАЛ СООРГАНИЗАТОРОМ ПЕРВОГО ВСЕУКРАИНСКОГО ФОРУМА ОБОРОННОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ

Первый Всеукраинский форум оборонной промышленности прошел в Киеве в последний день лета 2010 ГОДА. Первая попытка корпоративного объединения для публичной дискуссии о проблемах ОПК и национальной армии организована неправительственными структурами - Ассоциаций «Украинские оборонные технологии», Центром исследований армии, конверсии и разоружения и консалтинговом агентством Defense Express – при поддержке информационного агентства УНИАН.

подробнее...
17 сентября 2018 13:26
КРУГЛИЙ СТІЛ - ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ ОПК УКРАЇНИ. ШЛЯХИ ТА МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМИ

12 вересня ц.р. в інформаційному агентстві "Укрінформ" пройшов круглий стіл, присвячений проблемам реформування ОПК України й шляхам та можливостям реалізації цієї реформи. Захід був організований Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР).

подробнее...
05 августа 2018 16:24
Дунайський сектор: огляд основних подій в Республіці Молдова за липень 2018 року

Загалом, останні події в РМ демонструють накопичення внутрішньополітичних протиріч між гілками влади, що обумовлено їх діаметрально протилежними політичними поглядами. Президент РМ Ігор Додон продовжує розвивати контакти з РФ, при цьому його основна увага зосереджена на підготовку до майбутніх парламентських виборів, які на думку президента РМ мають переформатувати політичну карту країни на користь Росії. Уряд та парламент намагаються блокувати проросійські демарші президента, продовжують реалізацію прозахідного вектору зовнішньої політики, в тому числі у сфері безпеки. Це відбувається на фоні масових протестів, які практично стали «візитівкою» внутрішньополітичного життя країни.

подробнее...
12 июня 2018 14:11
Військово-технічне співробітництво України з Китаєм в нових умовах

Військово-технічне співробітицтво з Китаєм може бути використане для посилення боєздатності Збройних сил України. Про це розповів керівник секції Азіатсько-Тихоокеанського регіону Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Юрій Пойта під час круглого столу «Новий Шовковий шлях: потенціал для України», організованого Українським інститутом майбутнього.

подробнее...
21 мая 2018 17:23
Далекі/близькі перспективи ВТС України з Китаєм

Прагнення України стати членом ЄС і НАТО ні в якому разі не заважає розвивати ВТС з Китаєм. Про це сказав керівник сектора Азіатсько-Тихоокеанського регіону Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Юрій Пойта на круглому столі «Соціалізм з китайською специфікою в нову епоху: погляд з України». Під час, заходу, який організувала Українська асоціація китаєзнавців, експерт ЦДАКР розповів про військову реформу Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) і можливості ВТС України з КНР.

подробнее...